https://telegram.me/empireoflies

اعتراف «معصی علی‌نژاد» به فساد اخلاقی خود !

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، معصی (مسیح) علی‌نژاد خبرنگار ضدانقلاب و مدیر کمپین ضدفرهنگی و ضددینی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» که پس از انجام ماموریت خود با همکاری رسانه‌های غربی و سرویس جاسوسی انگلیس MI6، برای زندگی با دوست‌پسرش یعنی کامبیز فروهر ، به شهر نیویورک آمریکا مهاجرت کرده بود، چند روز پیش به سبب فشارهای رسانه‌ها درباره رابطه بدون قید و بند وی با دوست‌پسرش مجبور شد ارتباط خود با فروهر را به طور رسمی ثبت کند.

معصی (مسیح) علی‌نژاد که به نظر می‌رسد پس از پرونده جنجالی فساد اخلاقی در دوران مجردی و جدایی از همسر نخست خود با مشکلات عاطفی و کمبود محبت رنج می‌برده است، پس از آشنایی و برقراری ارتباط با کامبیز فروهر به طور مکرر تصاویر خصوصی مربوط به ارتباط عاطفی و جنسی خود با فروهر را به طور عمومی منتشر می‌کند.

مدیر کمپین ضدفرهنگی و ضددینی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» که سعی دارد در تصاویر متعدد صفحه فیسبوکش خود را فردی شاد نشان دهد، چند روز پیش در صفحه فیسبوک خود در واکنش به کامنت‌های برخی مخاطبین صفحه‌اش که وی را “فردی بی‌بند و بار” نامیده بودند، اعلام کرد او از هر قید و بندی آزاد است و اینگونه ضمن تایید بی‌بند و باری خود، به آن افتخار نیز کرد.

این خبرنگار ضدانقلاب که به گفته خودش در دوران کودکی به طویله خانه‌شان در روستای محل زندگی‌شان می‌رفته و برای گاوها سخنرانی می‌کرده است، این روزها از هر روش مضحکی برای تضعیف جمهوری اسلامی استفاده می‌کند. وی در آخرین مورد به موضوع پارک کردن کامیون‌ها در خیابان‌های یکی از شهرهای جنوبی کشور پرداخته بود که مورد اعتراض مخاطبین او قرار گرفت.

به گفته برخی از اطرافیان کامبیز فروهر، معصی (مسیح) علی‌نژاد یکی از عوامل بهم‌خوردن زندگی سابق فروهر به سبب ارتباط بیش از حد با فروهر بوده و کار به جایی رسیده که همسر سابق کامبیز فروهر از او طلاق گرفته و در واقع معصی (مسیح) علی‌نژاد به سبب هوس‌ورزی خود عامل طلاق یک زوج و دوری فرزندان فروهر از مادر خودشان شده است.

پویان تنها فرزند معصی (مسیح) علی‌نژاد و حاصل ازدواج نخست اوست. نکته جالب توجه درباره این پسر عدم وجود هرگونه تعصب و غیرت در وی است به گونه ای که حتی مادرش را به تعمیق ارتباطش با کامبیز فروهر تشویق می‌کند. برخی پویان را به سبب بی‌غیرتی به سیب‌زمینی تشبیه کرده‌اند!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

 1. درود ….شماها بجای اینکه کمین کنید وفکر این باشید که از یکی نقطعه ضعفی پیدا کنید

  ویا برچسب وطن فروش ب دیگران بزنید …خودتان رادرست کنید ومن وهزاران چون من

  را سانسور نکنید تا مجبور شویم درددل ورنجهای خودمان را ب مسیح علی نژادب قول شما

  فاسد وضد انقلاب بگوییم وازآن کمک بگیریم…بسیجی دوران جنگ ومعلول ضایع نخاع امروز هستم

  رنجنامه ای نگاشته بودم وبالای صدها بار برای خبرگزاری ها وروزنامه های داخلی وده ها مسئول سیاسی

  وچند روحانی ومرجع تقلید فرستادم(محسن رضایی..سایت تابناک..سایت هاشمی رفسنجانی…مکارم شیرازی

  نوری همدانی..شهاب مرادی..وده شخص دیگر اما بجز مکارم شیرازی آن هم ابراز افسوس کرده بود همین

  اما دیگران همین را هم ازمن دریغ کردنند پس من وامثال من بااین بی مهری ناگزیر هستیم بریم سراغ مسحی ومسیها

  ….پس خودتان رادرست کنید تااینکه دنبال عیب دیگران باشید…بدرود
  پاینده باد ایران وایرانی
  جاویدبادنام ویادکورش بزرگ

 2. سلام اولین باری که از سایتتون دیدن می کنم خیلی عالی خیلی عالی دستتون درد نکنه فقط لطف کنید مثل سایتهای خبری دیگه رنگ نوشته هاتون رو مشکی کنید چون چشم رو خسته میکنه ایمیلم از کار افتاده دوباره می سازم لطف کنید این شرط گذاشتن ایمیل و از قسمت اظهارنظر بردارید محتوای سایتتون فوق العاده است واقعا متشکرم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme