https://telegram.me/empireoflies

اعتراف مزدور سیا به ارتباط با عوامل اغتشاش در ایران

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اغتشاشات ماه گذشته در چند شهر کشور، نه‌تنها سبب تضعیف نظام جمهوری‌اسلامی نشده، بلکه چهره شوم دشمنان ملت ایران و مزدوران آنها را نیز برملا نموده است. عناصر اپوزیسیون که فکر می‌کردند می‌توانند با سوءاستفاده از اعتراضات مردمی به نان و نوایی برسند، نه‌تنها به هدف خود نرسیدند، بلکه خباثت و وطن‌فروشی آنان برای همگان مشخص شده است.

«امیرعباس فخرآور» از عناصر اپوزیسیون، پس از فرار به آمریکا به پادوی سیاست‌مداران آمریکایی بخصوص جمهوری‌خواهان تبدیل‌شده است. وی که در پیشتر از تحریم ملت ایران حمایت کرده بود، سابقه پشتیبانی از حمله نظامی به ایران را نیز دارد و خود را حل‌شده در فرهنگ آمریکایی می‌داند. فخرآور در راه خدمت رژیم آمریکا حتی کتابی سراسر دروغی درباره نقش شوروی در وقوع انقلاب اسلامی نوشته و بدون ارائه هیچ سندِ صحیح و استدلال منطقی، مقامات ارشد ایران را به جاسوسی برای سرویس‌های جاسوسی شوروی (KGB) متهم نموده و گفته شوروی، انقلاب سال ۵۷ را ایجاد کرده و مردم ایران طرفدار رژیم پهلوی بودند!

اخیراً هم فخرآور در یکی از سخنانش به ارتباط خود با «محمد حسینی» دلقک فراری و سرکرده «ری‌استارت» و «روح‌ازم» مدیر کانال ضدانقلاب «آمدنیوز» اعتراف کرده بود. او گفته که به حسینی و زم و چند تن دیگر از عناصر اپوزیسیون ارتباط نزدیکی دارد و همگی دنبال براندازی هستند.

هرچند که فخرآور به ارتباط به سرکرده گروهک آشوبگر و مخرب اموال عمومی یعنی «ری استارت» و کانال مروج خشونت اعتراف کرده، اما این موضوع چیزی نیست که کسی از آن خبر نداشت باشد. «امیرحسین فخرآور» که ارتباط نزدیکی با سرویس‌های امنیتی و جاسوسی آمریکا دارد، به اعتراف خودش از نخستین کسانی بود که از «محمد حسینی» حمایت و حتی به او جا و مکان داد و به دیدار با مقامات آمریکایی بردش و حتی فیلمی از حضور حسینی در منزل شخصی‌اش منتشر کرد؛ پس این سخنان چیز جدیدی نیست. نکته‌ای که مهم این است که فخرآور به‌عنوان مزدور رسمی دولت آمریکا، ارتباط نزدیک خود با سرکردگان ایجاد اغتشاش و تخریب اموال عمومی در ایران برملا نموده و حتی به آن افتخار نیز می‌کند. این امر به خوبی اثبات‌کننده این حقیقت است که دولت‌های بیگانه بخصوص آمریکایی‌ها در پس اغتشاشات اخیر در چند شهر ایران بودند و به خشونت کشیده‌شدن چند اعتراض مردمی، به‌صورت خودجوش و مردم‌نهاد نبوده است.

انتهای متن/

اغتشاشات ماه گذشته در چند شهر کشور، نه‌تنها سبب تضعیف نظام جمهوری‌اسلامی نشده، بلکه چهره شوم دشمنان ملت ایران و مزدوران آنها را نیز برملا نموده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme