https://telegram.me/empireoflies

اعتراف مجری BBC فارسی به حکمت عالیه رهبر ‎معظّم‏‎ انقلاب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا عصر سه‌شنبه هفته گذشته در جریان سخنرانی که ۱۱ دقیقه طول کشید، اعلام کرد که کشورش از توافق هسته‌ای سال ۲۰۱۵ میلادی خارج می‌شود و تحریم‌هایی که در چهارچوب این توافق لغو شده بودند را بار دیگر علیه تهران به اجرا می‌گذارد.

او همچنین افزود که آمریکا قصد دارد علاوه بر این تحریم‌ها، مجازاتهای اقتصادی سنگینی را علیه ایران وضع کند و چنانچه شرکتهای بین‌المللی این تحریم‌ها را نقض کنند با تنبیهات سخت آمریکا مواجه خواهند شد.

دونالد ترامپ ایران را حامی تروریسم بین‌الملل و بی‌ثبات کنندۀ منطقۀ خاورمیانه توصیف کرد و افزود که برجام نتوانسته است از آمریکا در قبال جنون سلاح هسته‌ای ایران حمایت کند.

این اظهارات باعث شد که رهبر معظم انقلاب دیروز در اظهاراتی پیش بینی چند سال پیش خود را در خصوص فرجام برجام یک بار دیگر یادآوری کند که گفته بود آمریکا قابل اعتماد نیست و نمی توان به سیاست مداران این کشور اعتماد کرد و آنها بر قول خود باقی نمی مانند.

اما این خروج با موضع شدید برخی از ضد انقلاب مواجه شد و حتی چند نفر از تحلیل گران بی بی سی فارسی هم بر علیه ترامپ موضع گرفتند تا جایی که حمزه غالبی رهبر جوانان جنبش سبز و تحلیل گر بی بی سی در مناظره ای در این شبکه گفت:”نسل ما یک خوش باوری داشت که با صلح طلبی و تنش زدایی می شود جلوی خشونت آمریکا رو گرفت ولی اشتباه می کردیم و تنها راه این است که با یک اقتصاد قوی و خودبنیاد به یک قدرتی برسیم که دیگر کسی نتواند ما را تهدید کند . متاسفانه حرف رهبری که می گفت نمیشود به آمریکا اعتماد کرد را ما دیر فهمیدیم .”

دیروز خبری در امپراتوری دروغ منتشر شد که اخیرا بخشی از یک مستند که ظاهرا در شبکه ۴ انگلیس پخش شده در فضای مجازی توسط سایت تقاطع منتشر شده که گویای تغییر نگرش های کارکنان بی بی سی پس از ورود به این شبکه است. رعنا رحیم پور در این مستند جلوی دوربین  اظهاراتی درباره روزه و دین اسلام می کند که تعجب همگان را بر انگیخته.

نکته جالب این که رحیم پور هفته گذشته در توئیتر مطلبی منتشر کرد که نشان دهنده این است که این مجری قبلا معتقد نیز به سخنان رهبر منعظم انقلاب معتقد شده و پیشبینی چند سال گذشته وی را به مخاطبان خود یادآوری می کند.

وی می نویسد:” تصمیم ترامپ برای خروج از برجام ثابت خواهد کرد که رهبر معظم انقلاب حق داشت که به رئیس‌جمهور روحانی هشدار می‌داد به آمریکا اعتماد نکند.»

این توئیت نشانه ای آشکار از پیش بینی های دقیق رهبر معظم انقلاب و حکمت عالیه ایشان است که حتی ضد انقلاب هم به درستی آن اذعان دارد.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme