https://telegram.me/empireoflies

اعتراف فعالان ضد انقلاب به پیروزی ایران در انتخابات عراق

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپس از برگزاری انتخابات عراق و پیروزی مقتدی صدر، رسانه های معاند از شکست ایران سخن گفتند.

این رسانه ها معتقد بودند که مردم عراق از فعالیت های ایران در این کشور ناراضی هستند و در این انتخاابات با آرای خود این تصمیم را اعلام کردند.

شبکه تلویزیونی صدای آمریکا، وابسته به وزارت خارجه آمریکا در مصاحبه با امیر طاهری از کارشناسان اذعان کرد که مردم عراق با استقبال از مقتدی صدر نشان دادند از فعالیت های ایران در این کشور ناراضی هستند.

دانلود

اما فرامرز دادرس، تحلیلگر سیاسی و از افسران از  گارد شاهنشاهی در گفت و گو با یکی از رسانه های ضد انقلاب از پیروزی ایران در انتخابات عراق گفت.

این فعال ضد انقلاب ضمن بیان رابطه نزدیک مقتدی صدر با ایران اظهار داشت: به نظر من حزب فتح متعلق به هادی العامری برنده انتخابات عراق بوده است و می توان گفت که برنده انتخابات عراق ایران و عربستان سعودی و آمریکا از بازندگان این انتخابات بودند.

دانلود

به هر حال به نظر می رسد با افزایش قدرت ایران در منطقه و پیروزی نیروهای وابسته به محور مقاومت در عراق و لبنان، رسانه های ضدانقلاب سعی دارند با انتشار اخبار دروغ قدرت ایران را تضعیف کنند و ایران در موضع ضعف قرار دهند!

انتهای پیام/جام نیوز

فرامرز دادرس در مصاحبه ای گفت: به نظر من حزب فتح متعلق به هادی العامری برنده انتخابات عراق بوده است و می توان گفت که برنده انتخابات عراق ایران و عربستان سعودی و آمریکا از بازندگان این انتخابات بودند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme