https://telegram.me/empireoflies

اعتراف رادیو فردا: جناح‌های ایران به جمهوری اسلامی وفادارند

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، این روزها بسیاری از رسانه‌های بیگانه که توسط دولت‌های غربی و به ویژه آمریکا حمایت می‌شوند به جولانگاهی برای عناصر ضدانقلاب و ضددینی و پروژه شکست‌خورده ایجاد فاصله بیت مسئولان جمهوری اسلامی تبدیل شده است.

در جدیدترین برنامه “ساعت ششم” که از رادیو فردا پخش می‌شود، با اجرای نیوشا بقراطی به موضوع سخنان اخیر برخی مسئولان ایران درباره ضرورت بردن مردم به بهشت پرداخت. این رسانه که از زمان تاسیس مهمترین وظیفه خود را ایجاد اختلاف در بین مسئولان و نارضایتی مردم از جمهوری اسلامی می‌داند، سعی کرد با تحریف سخنان دکتر حسن روحانی رئیس جمهور ایران و برخی از مسئولان و شخصیت‌های دینی ایران اینگونه جلوه دهد که در بین مسئولان جمهوری اسلامی اختلاف‌های بسیار عمیقی وجود داد!!

رادیو فردا که مانند دیگر رسانه‌های بیگانه ادعای آزادی بیان را دارد، علارقم ادعاهایش اکنون به تریبون عوامل ضدانقلاب و ضددین تبدیل شده است. به طوری که در برنامه اخیر “ساعت ششم” به هیچ مخاطب مخالف با نظر این برنامه اجازه شرکت و اظهار نظر داده نشد و تنها افرادی که هویت آنها مشخص نبود از خارج از ایران بر روی خط آمده و به بیان نظرات خود و حمله به جمهوری اسلامی پرداختند. همچنین این رادیو آمریکایی که ادعای ادب و احترام به نظرات دیگران را دارد، بر خلاف روال حرفه‌ای به عناصر ضدانقلاب اجازه بیان هر سخن و توهینی به ارزش‌های اسلامی را می‌دهد.

در برنامه مذکور تقی رحمانی ضدانقلاب عضو گروهک ملی و مذهبی مقیم پاریس کارشناس این برنامه بود که با تفسیر به رای سخنان رئیس جمهور ایران ادعا کرد بین مسئولان جمهوری اسلامی اختلاف وجود دارد، اما خیلی زود اعتراف کرد که هر دو جناح اصلی در ایران (اصلاح‌طلب و اصولگرا) به جمهوری اسلامی وفادار هستند و این موضوع کار را برای اپوزوسیون خارج‌نشین مشکل کرده است.

نمود این اعتراف رادیو فردا را می‌توان به خوبی در دیدار روز گذشته حجت‌الاسلام حسن روحانی به دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته از سلایق مختلف سیاسی دید که نشان دهنده دوستی و وحدت بین مسئولان و چهره‌های سیاسی جمهوری اسلامی است.

در ذیل تصاویری از دیدار روز گذشته حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور ایران با دیگر نامزدهای دوره یازدهم انتخابات ریاست جمهوری آمده است:

کاندیدها2

کاندیدها3

کاندیدها4

جلیلی

امضای-کاندیدها

حداد-عادل

حداد-قالیباف

کاندیدها5

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme