https://telegram.me/empireoflies

اعتراف عضو نایاک به غیر قابل اعتماد بودن آمریکا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: لابی‌های بسیاری در آمریکا فعالیت دارند که برخی از آن‌ها مانند لابی “آیپک” ” “AIPAC اهداف مورد نظر “رژیم صهیونیستی” در سیاست‌های داخلی و خارجی آمریکا را تامین می‌کنند.

“لابی شورای ملی ایرانیان آمریکا” (نایاک) نیز یکی از همین لابی‌ها است که ادعا می‌کند برای پیشبرد منافع جامعه ایرانیان آمریکا بنیاد شده است، اما اگر ردپای گروه‌ها و افراد وابسته به این شورا را پیگیری کنیم، به موارد بسیاری برخورد خواهیم کرد که نشان می‌دهد، “نایاک” یک لابی صددرصد آمریکایی بوده که هدفش ایران و ایرانی است و با نفوذ در جریان‌های داخل کشور، مقاصد شومی را دنبال می‌کند.

بر اساس اسناد و مداردکی که در تحقیقات از نهادهای مالی، اعضای این گروه، افراد وابسته و بینادهای مشابه آن بدست آمده است، همگی فعالیت‌های گسترده‌ای علیه ایران و “نظام جمهوری اسلامی” انجام داده می‌دهند، به‌طوری که با پیگیری خطوط مواصلاتی این افراد و بنیادها به پدیده‌ای با نام ” کودتای مخملی” برمی‌خوریم.
نایاک هم مانند بسیاری از سازمان‌ها و نهادهای ضد انقلاب در خارج از کشور موضوعاتی مانند وضعیت حقوق بشر در ایران را که از سوی سردمدران آمریکایی و غربی در دستور کار قرار گرفته مورد قضاوت قرار می‌دهد و در مناسباتی مانند انتخابات سعی در دلسرد کردن مردم ایران و کشاندن آنان به مسیری که غرب به فکر رسیدن به آن است را دارد.

‘تریتا پارسی’بنیانگذار و رییس این شورای در جریان توافق هسته ای تلاش فراوانی نمود تا نظرات سیاستمداران ایرانی و آمریکایی را به یکدیگر نزدیک کند و از برجام به یک توافق برد برد یاد می کرد. ولی بعد از دولت اوباما نظرات وی در خصوص سیاست های ترامپ و برجام تغییر کرد و چند ماه بعد از روی کار آمدن دولت ترامپ گفته بود:” سیاست دونالد ترامپ در خاورمیانه ‏دامن زدن به جنگ فرقه ای و افزایش بی ثباتی در منطقه است و رئیس جمهوری آمریکا درصدد بر هم زدن توافق هسته ای، بدون پذیرفتن مسئولیت آن ‏است.”

‏این نویسنده ایرانی-آمریکایی، رییس جمهوری ایالات متحده و اعضای ‏دولت ترامپ را افرادی بی کفایت توصیف و پیش بینی کرد که کار وی ‏سرانجام به استیضاح برسد.

وی در سخنان مختلفی در آمریکا از دولت ترامپ انتقاد کرده و گفته بود:” ‏تاثیر کارهای ترامپ بر علیه ایران ایجاد نوعی فضای عدم اطمینان ‏است که نتیجه آن ترساندن بانک ها و سرمایه گذاران اقتصادی خواهد ‏بود. این کار به تردید آنها برای ورود به بازار ایران و ورود به ‏فعالیت های کاملا قانونی تجاری با ایران دامن می زند. نتیجه این کار ‏محروم کردن ایران از دستاوردهای برجام است. به نظر من هدف ‏نهایی این راهبرد، وادار کردن ایران به خروج از برجام خواهد بود. ‏به این ترتیب ترامپ می خواهد برجام را به هم بزند بدون آنکه به نظر ‏برسد وی مسوول این کار بوده است.‏”

در جریان سخنان ابلهانه چند روز پیش ترامپ و افشای ماهیت پشت پرده دولت جدید آمریکا در قبال ایران و توافقات بین المللی تریتا پارسی یک بار دیگر بر موضع حکیمانه رهبر انقلاب در خصوص عدم اعتماد به آمریکا اعتراف نمود و گفت:”اکنون پیروز واقعی میدان رهبر ایران است که تاکیدات وی مبنی بر امریکا قابل اعتماد نیست برهمه ثابت شد!”

این اعتراف به حکت رهبر انقلاب از طرف دشمن تابلو دار میهن عزیزمان نشان می دهد که همواره سخنان رهبر معظم انقلاب را مو به مو آویزه گوشمان کنیم و عمل کنیم و دولتمردان ما هم باید از هیمن فرمول پیروی کنند تا آسیبی به مملکت نرسد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme