https://telegram.me/empireoflies

اعتراف ضدانقلاب: ۹۸ درصد تماشاگران ایرانی پرچم جمهوری‌اسلامی داشتند

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مسابقات جام‌جهانی فوتبال که در دوره‌های گذشته به فرصتی برای عرض‌اندام عناصر اپوزیسیون و ضدانقلاب بود، این‌بار سبب شکست و سرافکندگی آنها شد. در روزهای گذشته طرفداران «ربع پهلوی» فرزند منتسب به شاه مخلوع با حمایت رسانه‌های بیگانه با مظلوم‌نمایی ادعا کردند که به خواست دستگاه‌های امنیتی ایران از ورود پرچم شیروخورشید به محل برگزاری مسابقات تیم ملی فوتبال ایران ممانعت شده است.

این ادعا با واکنش «امید شریفی دانا» یکی از عناصر اپوزیسیون مواجه شد و او که برای دیدن مسابقه تیم ملی فوتبال جمهوری‌اسلامی ایران و مراکش به روسیه رفته بود، با بیان مشاهدات خود در صفحه شخصی‌اش نوشت: “دروغ‌های عقب‌افتاده‌های رضاطلب بابت کم‌کاری‌های خودشان هست! رضاطلبان فلج ذهنی به دروغ میگویند جمهوری اسلامی اجازه نداده پرچم شیروخورشید وارد ورزشگاه شود! باید به این بیماران روانی گفت مگر کسی پرچم شیروخورشید آورده بود که نتواند وارد ورزشگاه شود؟ نود و هشت درصد جمعیت پرچم جمهوری اسلامی را خودشان خریده بودند تاکید می‌کنم خودشان از ایران خریده بودند زیرا حتا یک مامور جمهوری اسلامی هم در ورزشگاه وجود نداشت که پرچم رایگان جمهوری اسلامی را بخواهد پخش کند! جمهوری اسلامی برای اینکه پرچمش در ورزشگاه پر شود هیچ تلاشی نکرده بود و به دروغ‌های مشتی اپوزسیون عقب افتاده گوش نکنید مردم خودشان رفته بودند و خریده بودند …”

این سلطنت‌طلب مقیم سوئد در ادامه با حمله به «ربع پهلوی» و طرفدارانش گفت: “رضاطلبان مفلوک ترسو که در کشورهای اروپایی و آمریکایی حتا شهامت گذاشتن عکس خود را روی پروفایلهایشان ندارند بهتر است بجای دروغ‌سرایی یکم شهامت داشته باشند و در چنین بازی‌هایی حضور داشته باشند و پرچم شیروخورشید را به مردم بفروشند. نمیگم رایگان پخش کنند چون این موجودات منفعت‌طلب هستند می‌ترسم سکته کنند. کسانی که پرچم شیرخورشید در میان چهل هزار ایرانی داشتند از تعداد پانزده نفر تجاوز نمی‌کردند که همگی بدون هیچ مشکلی توانستند پرچم‌هایشان را وارد ورزشگاه کنند و در ورزشگاه آزادانه توانستند پرچم‌هایشان را باز کنند … در نهایت ملت ایران را در سن‌پترزبورگ دیدیم که تف هم بار رضاطلبان و اپوزسیون نمی‌کنند، اپوزسیون حرف مفت زن تنها می‌توانند مدیحه سرایی برای شازدشون کنند ولی در دنیای حقیقی هیچ جایگاهی ندارند.. اپوزسیون تنها مشتی بیمار هستند که پای لپ‌تاب های خود نشسته اند و می‌گویند لنگش کنند …”

انتهای متن/

مسابقات جام‌جهانی فوتبال که در دوره‌های گذشته به فرصتی برای عرض‌اندام عناصر اپوزیسیون و ضدانقلاب بود، این‌بار سبب شکست و سرافکندگی آنها شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. بله درست است چون عینه ۹۸درصدی که تشریف بردن یا از آقازاده ها و یا از مزدوران رژیم در خارج از کشور بودند
    شرف داری نشربده

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme