https://telegram.me/empireoflies

عصبانیت ضدانقلاب به قدرت روزافزون جمهوری‌اسلامی ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مهدی جلالی تهرانی» یکی از عناصر اپوزیسیونِ تندرو است که در سالهای اخیر به کرات مواضع ضداسلامی و ضدایرانی داشته است.

وی که به گفته برخی از عناصر اپوزیسیون، کارشناس ارشد میز ایران در موسسه ضدایرانی و آمریکایی بروکینگز است، ارتباط نزدیکی با عوامل سازمان CIA دارد. زمانی نام او بیشتر در رسانه‌ها پیچید که مشخص شد او موسس کانال شایعه‌پراکن و آشوب‌طلب «آمدنیوز» بوده و افرادی مانند «روح‌ا… زم» در واقع کارمند جلالی بوده‌اند.

«مهدی جلالی تهرانی» که به داشتن مواضعی تند علیه جمهوری‌اسلامی معروف است و از حمله نظامی به کشورمان حمایت کرده، علناً از رژیم صهیونستی حمایت می‌کند و حتی گفته که باید صهیونیسم جهانی به رسمیت شناخته شود!

این اپوزیسیون فراری که در چند سال اخیر مانند دیگر عناصر اپوزیسیون امید زیادی به ترامپ برای حمله نظامی به ایران داشت، در ماه‌های اخیر از مواضع منفعلانه آمریکا در برابر ایران سرخورده شده است. وی چند روز پیش با اذعان به قدرت روزافزون جمهوری‌اسلامی ایران در منطقه و جهان نوشت: “«هیولای غیرهسته‌ای» مقاله‌ای است که چهار سال پیش در چنین روزی منتشر شد. این مقاله به «سیاست دوگانه هسته‌ای و منطقه‌ای» جمهوری اسلامی اشاره کرد، نسبت به بی‌تفاوتی جامعه جهانی به سیاست منطقه‌ای رژیم هشدار داد، و پیش‌بینی کرد توافق هسته‌ای (برجام) در آینده نزدیک از رژیم حاکم بر ایران یک هیولای غیرهسته‌ای می‌سازد.”

جلالی با وجود مواضع تند و بی‌ادبانه نسبت به کشورمان، اعتراف کرده که ایران امروز بسیار قدرتمندتر از دیروز است و به قدرت اول منطقه تبدیل گشته و غرب را در منطقه با چالش جدی مواجه نموده است.

رئیس گروهک اپوزیسیون «جریان سوم»، چندی پیش نیز در پی سخنان منفعلانه رئیس‌جمهور آمریکا درباره ایران با وقاحت گفته بود: “حواس‌تان باشد از دوره کاری تضمین شده شما یک‌ سال و نیم بیشتر نمانده است. باید تا آن موقع پدر حکومت در آمده باشد. وگرنه چه فایده‌ای برای ما داشته‌اید؟”

همان‌طور که دیدید میزان وقاحت و وطن‌فروشی عناصر اپوزیسیون در رقابت با هم آنقدر زیاد شده علنا از یک حکومت خارجی درخواست دخالت در امور داخلی ایران دخالت کند و به آنها هشدار می‌دهد که اگر با ایران برخورد نکنند ایران به مرور آنقدر قدرتمند می‌شود که برای مذاکره با او باید خواهش بکنند. همه اینها نشانه افزایش قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران در ابعاد داخلی و خارجی است که اینگونه اپوزیسیون آواره را به تکاپو انداخته است.

 

انتهای متن/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme