https://telegram.me/empireoflies

اعتراف ضدانقلاب به شکست پروژه تحریم شهرآورد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گروه‌ها و رسانه‌های ضدانقلاب که با پول دولت‌های غربی امرار معاش می‌کنند و در جهت اهداف استعماری آنها گام برمی‌دارند، هرازچندگاهی با عَلَم کردن موضوعی، سعی می‌نمایند علیه حکومت ایران سیاه‌نمایی و جوسازی کنند. یکی از موضوعاتی که اخیرا توسط رسانه‌های ضدانقلاب به شدت بازتاب داده شد، ماجرای خودکشی دختری معروف به «دختر آبی» که پس از حضور در دادگاه تهران به‌ اتهام توهین و درگیری با ماموران نیروی انتظامی، بدون آنکه حکم و مجازاتی برایش صادر شود، با آتش زدن خود دست به خودکشی زد و چند روز بعد مُرد. در این بین، رسانه‌های ضدانقلاب بنا بر وظیفه ذاتی‌شان، بیکار ننشسته و تلاش کردند این دختر را که به اذعان پدرش دارای مشکلات جدی روانی بود و در سن ۲۹ سالگی برخلاف همسنهایش، به‌جای تحصیل، کار یا تشکیل خانواده به دنبال حضور در ورزشگاه‌ها بود، به یک قهرمان تبدیل نموده و او را پیراهن عثمان کنند و از این طریق نظام جمهوری‌اسلامی را حکومتی ظالم و مخالف با حقوق بانوان معرفی نمایند.

در این راستا، گروه‌های ضدانقلاب و رسانه‌های وابسته به دولتهای غربی، در هفته‌ی اخیر و در آستانه شهرآورد پایتخت بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس، کوشیدند تا از آب گل‌آلود ماهی بگیرند و موضوع خودکشی دختر مذکور را به‌عنوان بهانه‌ای برای بهره‌برداری سیاسی از شهرآورد تهران و به حاشیه بردن آن استفاده کنند. بنابراین، مخالفان نظام جمهوری‌اسلامی در هفته اخیر با استفاده از هر رسانه‌ای و تولید ویژه برنامه‌هایی، سعی کردند مخاطبین و هواداران فوتبال را از حضور در استادیوم محل برگزاری مسابقه فوتبال مذکور منصرف کرده و آنها را به تحریم استادیوم‌ها ترقیب نمایند. از سویی دیگر عناصر ضدانقلاب با تحریم برخی افراد مرتبط با خود و فرستادن آنها به استادیوم‌ها، سعی داشتند با شعارهای ساختارشکنانه، این مسابقه فوتبال را به میدانی برای عقده‌گشایی علیه نظام جمهوری‌اسلامی تبدیل کنند.

رسانه‌های بیگانه مانند «صدای آمریکا» که رسما و عملا تریبون دولت آمریکا است، از موضوع مذکور سواستفاده کرده و حتی درخواست تحریم جهانی فوتبال ایران را می‌دهند یا اهداف پشت پرده این ماجرا بیشتر هویدا گردد. یعنی اینگونه رسانه‌های غربی از خودکشی یک دختر نتیجه می‌گیرد که کل مردم ایران باید تحریم شوند!

اما با همه تلاش و تبلیغاتی که کردند، با وجود آنکه استادیوم آزادی اخیرا مجهز به تجهیزات جدید و خرید اینترنتی بلیط شده و مانند گذشته برخی افراد بدون بلیط نمی‌توانند وارد ورزشگاه شوند، اما در مسابقه اخیر شهرآورد تهران مانند گذشته ورزشگاه پُر بود. با آنکه برخی رسانه‌های ضدانقلاب سعی کردند با انتشار تصاویر پیش از شروع مسابقه و برخی صندلی‌های خالی القا کنند که مردم از مسابقه استقبال نکردند، اما کار به‌جایی رسید که «سالومه سیدنیا» مجری بهایی و همجنسباز شبکه من‌وتو که خودش یکی از تبلیغ‌کنندگان تحریم شهرآورد بود، به استقبال نکردن مردم از خواسته‌شان اعتراف کرد و با فحاشی و بی‌غیرت نامیدن تماشاگران این مسابقه، سعی کرد عقده خود را خالی کند.

 

 

انتهای متن/

گروه‌ها و رسانه‌های ضدانقلاب که با پول دولت‌های غربی امرار معاش می‌کنند و در جهت اهداف استعماری آنها گام برمی‌دارند، هرازچندگاهی با عَلَم کردن موضوعی، سعی می‌نمایند علیه حکومت ایران سیاه‌نمایی و جوسازی کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme