https://telegram.me/empireoflies

اعتراف سلطنت‌طلبان: شاه دروغگو و ریاکار بود!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در طول سالهای اخیر، بسیاری از رسانه‌های حامی خاندان پهلوی و سلطنت، با آگاهی از علاقه و ایمان قلبی آحاد ملت ایران به دین اسلام، تصاویر مختلفی از سفر شاهان پهلوی بخصوص «محمدرضا پهلوی» به اماکن مقدس مانند زیارت خانه خدا و حرم امام رضا(ع) را پخش می‌کنند.

آنها چه در پیش و چه پس از انقلاب اسلامی کوشیده‌اند تا با مذهبی نشان دادن شخصیت شاه معدوم پهلوی، به تطهیر وجهه او در بین افکار عمومی بپردازند.

گروه‌های اپوزیسیون و بخصوص سلطنت‌طلبان، عمدتاً سعی کرده‌اند با قلب واقعیت و تحریف تاریخ، با استفاده از ابزارهای رسانه‌ای، چهره‌ای انسانی و مهربان از شاهان پهلوی بخصوص «محمدرضا پهلوی» ارائه دهند.

تصاویری از زیارت اماکن مقدس و زیارتی توسط «محمدرضا پهلوی» که توسط رسانه‌های حامی سلطنت در پیش و پس از انقلاب پخش شد.

در این میان، چند روز پیش و پس از گذشت ۳۷ سال از مرگ شاه، چند نفر از سلطنت‌طلبان و حامیان ضداسلامِ شاهان پهلوی، به گمان خود برای تعریف و تمجید از عملکرد «محمدرضا پهلوی»، واقعیت افکار و عملکرد او را افشا کردند.

«امید شریفی دانا» اپوزیسیون ضداسلام و لیدر سلطنت‌طلبان اروپا با انتشار ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی، اذعان کرد که شاه فردی مذهبی نبود و اصلاً به مبانی دینی مردم ایران اعتقادی نداشته، بلکه در واقع فردی ریاکار و دروغگو بود که تنها با برخی اقدامات پوپولیستی که خود به آنها اعتقادی نداشت، به دنبال جلب نظر مردم و تقویت پایه‌های رژیم پهلوی بود.

در این ویدئو کلیپ «امید دانا» با اشاره به بندهایی از قانون اساسی مشروطه که بر اساس آن مذهب رسمی کشور اسلام و شیعه دوازده امامی تعیین شده و شاهان ایران باید متعقد و مبلغ و مروج این مذهب می‌بودند، با افتخاری ابلهانه، اذعان کرد: “برخلاف قانون مشروطه، پادشاه فقید ایران به ترویج اسلام (و قانون) تن نداد…”

این سلطنت‌طلبِ تندرو با ادعای اینکه قانون اساسی مشروطه تا سال ۱۳۵۷ و پیش از انقلاب اسلامی در ایران اجرا می‌شد، اما بی‌قانونی و دیکتاتوری شاهان پهلوی اعتراف کرد و گفت که «رضا شاه» و «محمدرضا پهلوی» به بهانه‌های مختلف قانون اساسی مشروطه را اجرا نمی‌کردند!

«امید دانا» همچنین با اذعان به اینکه در دوران رژیم پهلوی، حکومت در خراف جهت اعتقادات و ارزش‌های ملت ایران اقدام می‌کرد، گفت: “بر خلاف برخی ادعاها، شاه تعداد زیادی مسجد نساخت و حتی تعداد کاباره و دیسکوهایی که در این دوران ساخته شد بیش از مساجد بود و در همان تعداد مساجدی هم که دردوران پهلوی ساخته شد، حکومت حداکثر ۵ درصد بودجه را تامین می‌کرد و بقیه را مردم و بازاریان پرداخت می‌کردند …” وی حتی با تسخر اعتراف نمود که شاهان پهلوی به ساخت مسجد و ترویج دین به اندازه ساخت حمام عمومی اهمیت ندادند!

این مرید شاهان پهلوی، با افتخار اذعان کرد که شاهان پهلوی هیچ کاری برای دین و فرهنگ اصیل مردم ایران انجام ندادند، بلکه برای فریب افکار عمومی گاهاً به زیارت اماکن مقدس مانند حرم امام رضا (ع) می‌رفتند.

وی یکی از دلایل دیگر تظاهر شاه به اسلام و انجام برخی فعالیت‌های اسلامی (که البته در برابر ترویج فرهنگ غربی و باستان‌گرایی تقریباً هیچ بود) توسط پهلوی را به دلیل مقابله با کمونیست دانست و در تایید ضداسلامی بودن «محمدرضا پهلوی» اذعان کرد که شاه برای مقابله با اسلام، به اعضای فرقه ضاله بهاییت آزادی زیادی داد و آنها را تا مسند نخست‌وزیری بالا آورد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme