https://telegram.me/empireoflies

اعتراف ربع‌پهلوی: آنارشی نتیجه سقوط جمهوری‌اسلامی است

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در حالی که در طول سالهای اخیر بسیاری از عناصر اپوزیسیون با محوریت سرویس‌های جاسوسی بیگانه تلاش کرده‌اند با یکدیگر بر روی اصول مشترکی به وحدت برسند، اما سخنان چند روز پیش «ربع پهلوی» که از نظر بسیاری از عناصر اپوزیسیون دارای بالاترین شرایط برای رهبری اپوزیسیون است، آنها را ناامیدتر از گذشته کرده است.

«ربع پهلوی» شازده ناکام پهلوی چند روز پیش در پاسخ به یکی از مخاطبین صفحه ایسنتاگرامش در متنی بر از غلط املایی نوشت: “… هیچ فکر کردید که چه چیزی قرار است خلع (خلا) بعد از فروپاشی را پر کند؟ آیا کسانی هستند که بتوانند مدیریت دوران انتقال را بر عهده بگیرند. آیا اپوزیسیون چند رنگمان در این مورد برنامه همکاری و هماهنگی دارند (چیزی که سالهاست به سهم خ@دم (خودم) تلاش کردم به وجحوذ آید)، و خیلی مسائل دیگر، در نبودش فقط به آنارشی خواهیم رسد. اما اگر این شرایط و سازماندهی مجود (موجود) باشد، آنوقت است که فراخوان سازنده و مفید خواهد بود. این یک تلاش همگانی است.”

از این سخنان «ربع پهلوی» معلوم است که حتی او به مانند طرفدارانش بر روی خودش هم حساب باز نمی‌کند که بتواند روزی خلا قدرت در ایران پس از سرنگونی جمهوری‌اسلامی را پر کند! او به چند رنگی و تفرقه بین گروه‌های مختلف اپوزیسیون با وجود تلاش‌ها و هزینه‌های سنگین سرویس‌های جاسوسی و امنیتی غربی و عربی اعتراف کرده است و تصریح کرده که پس از سرنگونی جمهوری‌اسلامی کشور با آنارشی دست به گریبان می‌شود.

البته با شناختی که از «ربع پهلوی» داریم، مطرح کردن چنین سخنانی از او خیلی هم عجیب نیست. هر کس هم جای او بود، با آن ثروت هنگفت و بادآورده در ینگه دنیا، به جای خوشگذرانی، سفر ، مهمانی، سرمایه‌گذاری در بانک‌ها و پروژه‌های بزرگ ساختمانی و … وقتش را در مبارزاتی بی‌ثمر و پر از ریسک هدر نمی‌داد!

 

انتهای متن/

در حالی که در طول سالهای اخیر بسیاری از عناصر اپوزیسیون با محوریت سرویس‌های جاسوسی بیگانه تلاش کرده‌اند با یکدیگر بر روی اصول مشترکی به وحدت برسند، اما سخنان چند روز پیش «ربع پهلوی» که از نظر بسیاری از عناصر اپوزیسیون دارای بالاترین شرایط برای رهبری اپوزیسیون است، آنها را ناامیدتر از گذشته کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme