https://telegram.me/empireoflies

اعتراف رادیو فردا: زنان ایرانی به دنبال مبارزه با حجاب نبوده و نیستند

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، رادیو فردا که با حمایت‌های مستقیم دولت آمریکا فعالیت می‌کند، در خط مشترک این روزهای رسانه‌های بیگانه به حمایت از ترویج بی‌حجابی، بی‌حیایی و بی‌بند و باری در بین زنان ایران پرداخت.

رویا کریمی‌مجد مجری فمینیست و شادی صدر ضدانقلاب فمینیست ساکن لندن در برنامه اخیر “صدایی دیگر” رادیو فردا، بدون اشاره که سابقه تاریخی پوشش و حجاب زنان ایرانی، چه پیش و پس از ورود اسلام به ایران، که ناشی از بی‌سوادی و یا عناد آنها است، ادعا کرد حجاب ساخته جمهوری اسلامی بوده و برای نظام اسلامی به موضوعی سیاسی تبدیل شده است، پس باید به این طریق به مبارزه با جمهوری اسلامی پرداخت.

کارشناس رادیو فردا با ادعای اینکه حجاب اجباری مشکل زنان باحجاب و غیرسکولار ایرانی نیز است، اینگونه استدلال آورد که در یک راهپیمایی ضدحجاب برخی از زنان در سال ۱۳۵۹ تعدادی از زنان چادری نیز حضور داشتند، پس این یعنی زنان باحجاب نیز مخالف اجرای قانون حجاب هستند!!

شادی صدر با بیان اینکه برخی زنان باحجاب نگران هستند که حجاب اجباری حرمت حجاب را از بین ببرد، به وجود حرمت حجاب و مفید بودن استفاده از آن اعتراف کرد.

رویا کریمی‌مجد نیز در این برنامه با اشاره به فعالیت‌های برخی گروه‌های سکولار برای مبارزه با حجاب مانند تشکیل کمپین “آزادی‌های یواشکی زنان در ایران”، اعتراف کرد که مبارزه با حجاب اجباری هیچ‌گاه از اولویت‌های زنان ایرانی نبوده و نیست و از زنان ایرانی مخالف حجاب نیستند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۶ دیدگاه

  1. به نظرمن حجاب خوبه اما نه اجباریش

  2. منتظر مطلب درباره برنامه جدید پولتیک هستیم

  3. اعتراف به واقعیات…

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme