https://telegram.me/empireoflies

اذعان خواننده زیرزمینی به ساده‌زیستی رهبر انقلاب + عکس

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرحسین مقصودلو» معروف به «امیر تتلو» از خواننده‌های زیرزمینی در صفحه اینستاگرام خود با انتشار تصویری از مقام معظم رهبری و مقایسه زندگی ساده‌زیستانه ایشان با پادشاه‌ها و امیران کشورهای غربی، نوشت: “والا به خدا من شیخاى عرب رو دیدم. زندگی پادشاه‌ها و بزرگارو خوندم و مطالعه کردم. والا به خدا این حرفام چاپلوسى نیست. تازه چند وقته فهمیدم که رهبر خودمون چقدر بزرگه و چقدر ساده زندگى میکنه و دومین تندخوانه کشوره و هشت سال سردار جنگ بوده و حتى یک دستشو براى دفاع از کشورمون از دست داده و خیلى چیزاى دیگه که بخوام اینجا بنویسم جا نمیشه. مشکل اینه که ما ناشکریم. از ماست که بر ماست. انقدر بهم گیر ندین. من مجوز نمیخوام این هزار بار …”

پس از این اظهارات «امیرتتلو»، بسیاری از عناصر عضو گروه‌های مختلف اپوزسیون با حضور در صفحه شخصی اینستاگرام وی، با الفاظی زننده و زشت به او حمله کردند.

تصویر از صفحه اینستاگرام «امیر تتلو»

تصویر از صفحه اینستاگرام «امیر تتلو»

البته اینگونه سخنان تازگی ندارد و حتی بسیاری از عناصر اپوزسیون خارج‌نشین نیز به دفعات بر ساده‌زیستی و پادکدستی امام خامنه‌ای تاکید کرده‌اند. یکی از معروفترین این اعترافات، سخنان «عطاالله مهاجرانی» مدیریت چند وب‌سایت مخالف جمهوری اسلامی ایران است که چند سال پیش در یک جلسه پرسش و پاسخ که در یکی از دانشگاه‌های انگلیس برگزار شده بود، تحلیل‌های رسانه‌های ضدانقلاب مبنی بر شباهت وضعیت ایران و مصر را رد کرد و آن را نشانه توهم این افراد دانست.

«عطاالله مهاجرانی» برای اثبات سخنان خود، به ارائه تفاوت‌های نظام جمهوری اسلامی ایران و رژیم دیکتاتوری مصر پرداخت که در حین آن به دو موضوع جالب نیز اذعان کرد. وزیر ارشاد دولت اصلاحات با بیان اینکه “نمی‌شود شرایط ایران را مصری کرد”، وابستگی تام و تمام حسنی مبارک به غرب را یکی از تفاوت‌های بنیادین این کشور با ایران ارزیابی و تاکید کرد: “جمهوری اسلامی ایران استقلال بی‌نظیری در عدم هرگونه وابستگی به غرب و شرق دارد”.

مهاجرانی با مقایسه وضعیت مسئولان ارشد ایران با مصر، درباره وضعیت زندگی و فعالیت‌های اقتصادی رهبر معظم انقلاب اذعان کرد: “من آیت‌الله خامنه‌ای را خوب می‌شناسم و می‌دانم که در تمام کارنامه‌ اقتصادی خود و اقوامش، نقطه سیاه که هیچ، حتی یک نقطه خاکستری هم نمی‌توان یافت …”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme