https://telegram.me/empireoflies

اعتراف خبرنگار ایران‌ اینترنشنال به بی عرضگی ضدانقلاب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در پی یک هفته ناآرامی های گذشته در برخی از شهرهای کشورمان که با پشتیبانی لجستیکی و رسانه ای دستگاههای جاسوسی غربی و ضدانقلاب به فتنه ای جدید بدل شد بسیاری از اراذل و اوباش در لوای حمایت از مردم به تخریب اموال عمومی و ادارات و شرکت های دولتی پرداختند و حتی از تخریب و آسیب زدن به مردم هم دریغ نکردند.

این ناآرامی ها که بلافاصله با حضور مردم همیشه در صحنه مانند یخی زیر آفتاب تابستان به سرعت آب شد و منافقین و آشوبگران این فتنه توسط مردم و دستگاههای امنیتی دستگیر شدند، اما در رسانه های ضد انقلاب این خرابکاری ها به اعتراضات مردم به گرانی بنزین و بخشی از اعتراضات مردمی بدل شد. حتی برخی از رسانه ها با آشوب گران و حامیان در صحنه شان نیز مصاحبه هایی را داشتند.

اما یکی از خصوصیات فتنه ها این است که در فضای غبارآلود فتنه بسیاری از حقایق زیر غبار فتنه پنهان می شود و با گذشت زمان روشن می شود که چه کسانی و با چه اهدافی به فتنه ها دامن می زنند و از آب گل آلود ماهی می گیرند.

در یک هفته گذشته جریان رسانه ای سلطنت طلبان با مدد رسانه های اجاره ای وابسته به دولت های متخاصم غربی و منطقه ای که تمام قد از آشوب ها حمایت می کردند و حتی آنقدر وقیح شده بودند که به آشوب گران به صورت عملی تاکتیک های مبارزه با نیروهای امنیتی را آموزش می دادند، در تبلیغاتشان بر روی این نکته تاکید داشتند که جمعیت حاضر در برخی از شهرهای تماما از حامیان سلطنت و خواستار بازگشت تفاله های پهلوی به ایران هستند!!

این تبلیغات تا آنجا پیش رفته بود که شخص رضا پهلوی و مادر در تبعیدش با برخی از دولتمردان آمریکایی جلسه گذاشته و شخصا از آنها درخواست تحریم ایران و مقامات ایرانی را مطرح نمود و در مقابل آمریکایی ها ادعا کرد که این اعتراض ها و آشوب ها نتیجه برنامه های وی در سال های گذشته بوده است.

اما یکی از خبرنگاران سابق بی بی سی که مددتی نیز با رسانه سعودی ایران اینترنشنال همکاری داشته در توئیتی تشت آبروی رضا پهلوی و سلطنت طلبان را از بام انداخته و آنها را اساسا گروهی فاقد اثرگذاری چه در جامعه ایرانیان خارج کشور و چه داخل ایران دانسته و رضا پهلوی را کلاه کشادی تصور کرده که اپوزیسیون ایران بر سر مقامات غربی گذاشته.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme