https://telegram.me/empireoflies

اعتراف تلخ حامیان علی‌نژاد: اولین دختر خیابان‎انقلاب بیمار روانی بود!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مسیح علینژاد که این روز ها خود را سردمدار آزادی زنان ایرانی می داند و به خیالش باید مجسمه اش را ساخت و در مراکز شهرها نصب کرد سال ها پیش پس از فرار به خارج از کشور کمپین آزادی های یواشکی را تاسیس   کرد، این کمپین به لطف حمایت رسانه های تلویزیونی و رادیویی توانست نظر بخشی از ایرانیان داخل کشور را به خود جلب نماید. کمپین آزادی های یواشکی علیرغم اینکه به برداشتن حجاب برای بانوان تاکید داشت اما در دل آن اهداف دیگری نیز دنبال می کرد.

در هفته های اخیر پس از آشوب های عده ای جوان در خیابانهای برخی از شهر های ایران و شکست این جریانات، دشمنان ایران اسلامی در قالب نافرمانی مدنی به حرکت های اجتماعی نفسی تازه بخشیدند و با استفاده از پتانسیل مسیح علی نژاد و با ترغیب چند دختر ناآگاه به حجاب اسلامی حمله ور شدند.

اما هفته پیش خبری منتشر شد که مسیح علینژاد که خودش رو نماینده زنان ایرانی میداند، در ۳ سال گذشته بیش از ۲۳۰ هزار دلار از دولت آمریکا برای مبارزه با حجاب در ایران پول دریافت کرده است! این خبر مانند شکی برای حامیان وی بود که تا کنون فکر می کردند وی دوست دار واقعی زنان ایران است.

همین موضوع باعث عقب نشینی طرفداران حجاب اختیاری از موضع خود شد تا جایی که این روز ها شنیده می شود که افرادی که با دردست گرفتن حجاب خود به فرهنگ حجاب اعتراض دارند از مسیح علی نژاد اعلام برائت می کنند.

حتی برخی از ضد انقلاب خارج نشین که از اعتراضات روزهای اخیر درمانده شده اند و بی نتیجه بودن کار خود را به عینه دیدهاند در پی تخریب دختران خیابان انقلاب هستند. مثلا انجمن روزنامه نگاران آمریکا گفته ویدا موحد، دختر خیابان انقلاب، هرگونه وابستگی به چهارشنبه های سفید و یواشکی بازی ها را منکر شده است.

این درگیری ها بین حامیان حجاب اختیاری تا جایی پیش رفته که اولین دختر خیابان انقلاب را فردی روانی دانسته اند.

روز آنلاین در این خصوص می نویسد:”طرفداران و دست اندرکاران چهارشنبه های سفید این مطلب را طوری بازنشر می کنند که به مخاطب بقبولانند که «به احتمال زیاد او تحت فشار و برای فرار از بازداشت و محاکمه همه چیز را انکار می کند.»

مسیح علی نژاد در پیامی که خبر آزادی ویدا موحد را می دهد می نویسد «…به گفته ی این همکلاسی ویدا خانواده اش می گویند او فعلا در شرایط روحی مناسبی نیست اما خوشحال هستند که آزاد شده و در کنار کودکش است.»
البته بدیهی است که ترس از بازداشت ممکن است بر روحیه هر کسی اثر بگذارد، اما گویی این اثر آنقدر زیاد است که خود ویدا هنوز از شوک در نیامده و مبهوت، متوجه اطرافش نیست. فعل «هستند» بعد از «شرایط روحی نامناسب ویدا» گویا تنها اشاره به خانواده او دارد، نه خود او.
بعد مسیح گزارشی منتشر می کند از زبان یکی از اعضای کمپین از روز ماجرای خیابان انقلاب. گزارشی که در آن می خوانیم دختر خیابان انقلاب « بدون هیچ ترس و نگرانی مشغول این کار بود مثل اینکه هیچ آدمی در این خیابان نیست.»
انگار ویدا از همینجا شوکش شروع شده و بی خبر از اطرافش سرش به کار خودش گرم بوده.
البته این بی خبر بودن از اطراف ویدا همچنان ادامه دارد «…تقریبا تقاطع به خاطر تماشای این دختر بسته شده بود که ماشین پلیس آمد و به علت نبود پلیس زن ، یکی از پلیسهای مرد از ایشان درخواست کرد که پایین بیاید و جالب اینکه این دختر راحت قبول کرد و شال مشکی رنگی بر سرش کردند و سوار ماشین پلیس شد، نه ناراحت بود نه نگران ، فوق العاده بدون احساس… .»
به متن و کلمه ها دقت کنید: «جالب اینکه دختر راحت قبول کرد». چرا جالب است؟ خلاصه اش: کلن در هپروت بوده!

روز آنلاین در انتقاد از اعلام روانی بودن دختر انقلاب می گوید :”برخی از همین اعضای کمپین در گزارش از آزادی ویدا موحد اشاره می کنند که «خانواده ویدا با توجه به سابقه قبلی بیماری روانی او» موفق می شوند او را آزاد کنند. البته داشتن بیماری روانی هیچ ایرادی ندارد و بی رودربایستی بسیاری از ما به نوعی با آن درگیر هستیم. اما اینکه این وسط یهو این را بکشیم بیرون و بکنیم در چشم باقی که «این بابا روانی بود رفت این کار را کرد!» و بعد هم قیافه حق به جانب بگیری که -البته روانی بودن ایرادی ندارد و ما همچنان خواستار آزادی او هستیم- از آن حرفهاست!”
با کنار هم گذاشتن این گزیده ها و اطلاعاتی که از صفحه فیسبوک دوستان چهارشنبه های سفید و آزادی های یواشکی اروپا نشین گرفتم، دختر خیابان انقلاب تنها یک روانی بود که گویا خودش هم حالیش نبوده چه می کرده. مثلا مثل بسیار کسان دیگری که مشکل روانی دارند و یهو می بینی در ملا عام شلوارشان را پائین می کشند، حالا این روسری اش را در آورده، شاید قبلن هم صد بار دذیگر این کار را کرده بوده، اما کسی متوجه نشده است.

روز آنلاین در ادامه با انتقاد از کمپین های موجود برای آزادی حجاب می گوید که این افراد اعلام داشته اند که ویدا موحد روانی بوده ولی غربی ها از این حرکت وی استفاده کرده اند و این عمل وی را به جنبشی تبدیل نموده اند و این عمل یعنی عندذ بی شرفی!

انتهیا پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme