https://telegram.me/empireoflies

اعتراف تحلیل‌گر BBC: مواضع آیت‌الله خامنه‌ای تقویت‌کننده سخنان حسن روحانی است+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغجمشید برزگر تحلیل گر ارشد شبکه بی بی سی فارسی در تحلیل مواضع آیت الله خامنه ای درباره برجام اعتراف کرد این موضع در حمایت از آقای روحانی صورت گرفته است!

آیت الله خامنه ای در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی درباره برجام گفته بود «در قاموس جمهوری اسلامی معنی ندارد. زورگویی هرجا جواب دهد، در جمهوری اسلامی جواب نخواهد داد؛ هر حرکت غلط نظام سلطه در قضیه‌ی برجام، با عکس‌العمل جمهوری اسلامی مواجه خواهد شد.»

برزگر در پاسخ سوال مجری BBC که از او درباره  ارتباط این سخنان و سفر روحانی به نیویورک پرسیده بود، گفت:

«این سخنان قطعا در تقویت مواضع روحانی است. چون محتوای حرفهای آقای خامنه ای این نیست که ایران از برجام خارج خواهد شد. ]او[ به آمریکائی ها هشدار می دهد که اگر بخواهید از برجام خارج بشوید در آن صورت ایران واکنش نشان خواهد داد. پیش از این روحانی عین این صحبت ها را کرده بود.»

برزگر در ادامه اتخاذ این مواضع در آستانه سفر رئیس جمهور به نیویورک برای شرکت در اجلاس سالیانه سازمان ملل را “اقدامی پیشگیرانه” تلقی کرده که با هدف حمایت از روحانی صورت می گیرد.

به تعبیر تحلیل گر BBC، از طرفی رئیس جمهوری با زبانی دیپلماتیک عین سخنان رهبری نظام درباره برجام را در نیویورک خواهد گفت و از طرفی دیگر آیت الله خامنه ای با افزایش فشار  ۱+۵، به آنها درباره آینده نامعلوم برجام هشدار می دهد.

رهبری انقلاب بارها از بی نتیجه بودن مذاکرات هسته ای با آمریکا خبر داده و طرف آمریکایی را “بدعهد” و “بدقول” نامیده بود.

دانلود

انتهای پیام/روباه نیوز

به تعبیر تحلیل گر BBC، از طرفی رئیس جمهوری با زبانی دیپلماتیک عین سخنان رهبری نظام درباره برجام را در نیویورک خواهد گفت و از طرفی دیگر آیت الله خامنه ای با افزایش فشار ۱+۵، به آنها درباره آینده نامعلوم برجام هشدار می دهد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme