https://telegram.me/empireoflies

اعتراف به شکست رسانه های اپوزیسیون

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:پس از سخنرانی رضا پهلوی، رییس شورای ملی سطلنت‌طلبان در دانشگاه آریزونا امریکا، عده‌ای از مخالفانش باز هم به او واکنش منفی نشان داده‌اند.

در همین رابطه سعید سکویی، فعال سیاسی سلطنت‌طلب که پیش از این نیز انتقادات تندی را نسبت به پهلوی ابراز کرده بود با انتشار این متن اعتراضی روی صفحه اینترنتی خود به سخنرانی مذکور واکنش نشان داد. در این متن با اشاره به اظهارات رضا پهلوی آمده است: «اما حیف نگفتند که؛ چه فرصت سوزى‌هاى شد!!»

وی در ادامه با اذعان به شکست رسانه‌ای اپوزیسیون در پاسخ به آن‌چه رضا پهلوی “محرومیت مردم از دسترسی به اطلاعات آزاد” دانسته تصریح می‌کند: «باید پرسید کدامین اطلاعات… با پایان ماموریت بى‌بى‌سى، فصل زایش و پیدایش رسانه‌هاى زنجیره‌اىِ ضد انقلاب اغاز شد که در دهه ٩٠ به عصر بشقاب‌هاى ممنوعه رسید و با توجه به فعالیت‌هاى گسترده رادیو و تلویزیون‌هاى به ویژه لوس انجلسى؛ موازنه قدرت تبلیغاتى را بسود مخالفین حکومت بر هم زد! حرفى نیست که دستگاه تبلیغاتى حکومت بیکار ننشست و دست بکار شد و… به جنگ لوس‌انجلسى‌ها امد!! که نهایتا بازى را برد؟»

۲۰۱۵-۱۱-۰۹_۱۱-۵۵-۲۵
در بخش پایانی این متن اعتراضی درج شده: «رسانه‌هاى فارسى زبان هم که در پى یافتن زبانى براى گفتگو با حکومت بودند؛ خط و لحن عوض کردند و با خودى‌ها ساختند!!! بنابراین شاهزاده نازنین امکانات بود آدمش نبود!! اگر هم بود ؛ حرفش تازه نبود همانى بود که خودى‌هاى دو آسترى و فرستاده‌هاى پارازیتى؛ یواشکى به مخاطبین تحویل مى‌دادند!! شاهزاده بهتر بود مى‌گفتی بد جورى فرصت‌سوزى شد!!»
البته قابل تامل است سایت فرهنگ ایران، نزدیک به برخی عناصر سلطنت‌طلب دیگر مانند فرامرز دادرس، فریدون راد، بابک خسروی و… نیز این مطلب را در صفحه اینترنتی خود منتشر کرده است. نگارنده اصلی این نوشته مانوک خدابخشیان، نویسنده و فعال سلطنت‌طلب می‌باشد.شایان ذکر است که رضا پهلوی در این سخنرانی با گلایه به آن‌چه “بی‌تفاوتی سران کشورهای صاحب نفود نسبت به خواسته‌های گروهی هم‌فکرانش” دانسته اظهار کرده بود: «بعضی وقت‌ها متاسفانه می‌بینیم که رهبران جهان و دولت‌ها بر این مسئله سرپوش می‌گذارند. این‌که توقع ما برای تغییر را نادیده می‌گیرند… بارها می‌بینیم که در مورد این موضوع سکوت کرده‌اند؛ به جای‌اینکه موضع برعکسی بگیرند!»
وی همچنین با اشاره به توافق هسته‌ای میان ۷ قدرت جهانی گفته: «به نظر می‌رسد که توافق بدست آمده مشکلات را به تعویق انداخته است… حکومت ایران کار را برای نیم قرن انجام داده است!»لازم به ذکر است وی چند سال پیش در پی برگزاری همایشی در کانادا از طرف سلطنت طلبانبسیار عصبانی شده و در حالیکه دو دستی بر سر خود می کوبید  خطاب به رضا ربع پهلوی و طرفداران سلطنت طلب وی گفته بود :” خاک بر سرما اگر نفهمیم و باز بغل دست این کره خر ها بنشینیم. اگر بشینیم یا ابله ایم یا به یک طریقی با اینها یک رابطه ای داریم و یا با اربابانشون! آخه من با چه زبونی صحبت کنم که شما بفهمید؟! “

انتهای پیام /

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme