https://telegram.me/empireoflies

اعتراف به شرارت و خباثت فرقه شیرازی!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روز گذشته هواداران فرقه تندروی شیرازی و عوامل شبکه لندن‌نشین «فدک» که با حمایت دولت انگلیس به اختلاف‌اندازی مذهبی و توهین به مقدسات اهل‌سنت می‌پردازند، به سفارت جمهوری‌اسلامی ایران در لنندن حمله کردند و پرچم کشورمان را پایین انداخته و به شعار دادن پرداختند.

اقدامات این فرقه تکفیریِ به‌ظاهر شیعه آنقدر خشن بوده که حتی صدای «حسن اللهیاری» روحانی مخالف جمهوری‌اسلامی که ساکن آمریکا است و علیه جمهوری‌اسلامی سخن می‌گوید را هم در آورده است. اللهیاری درباره فرقه شیرازی گفته بود: “اگر علما اینها را قبول ندارند و فقط بخواطر ترس از خباثت و شر زبان اینها و شرارتشان سکوت کردند درباره این شیرازی‌ها، وگرنه همگی اجماع دارند که این جماعت شیرازی، محمد شیرازی، صادق شیرازی و بقیه‌شان بی‌سواد و محب بر دنیا می‌باشند. این تقریبا از امور بدیهی است در حوزه‌های علمیه، اما کسی چیزی نمی‌گوید، تنها برای اجتناب از شر. اگر کسی چیزی علیه آنها بگوید، آنقدر شرایط و تبلیغ می‌کنند تا پدر آن فرد را در بیاورند …”

این سخنان نشان می‌دهد که اقدامات این فرقه و رسانه‌های وابسته به آن، آنقدر تندروانه است که حتی صدای فرد برنامی مانند اللهیاری را هم درآورده است.

انتهای متن/

روز گذشته هواداران فرقه تندروی شیرازی و عوامل شبکه لندن‌نشین «فدک» که با حمایت دولت انگلیس به اختلاف‌اندازی مذهبی و توهین به مقدسات اهل‌سنت می‌پردازند، به سفارت جمهوری‌اسلامی ایران در لنندن حمله کردند و پرچم کشورمان را پایین انداخته و به شعار دادن پرداختند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme