https://telegram.me/empireoflies

اعتراف بزرگ «ربع پهلوی»: مردم با ما نیستند

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: با آنکه به‌دلیل سخنان ضدملی و ارتباط با مقامات سعودی، بسیاری از حامیان «ربع پهلوی» از اطراف او کنار کشیده‌اند، اما این ولیعهد ناکام رژیم پهلوی با کمک‌های سرویس‌های جاسوسی غربی و رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، از اغتشاشات دی ماه ۹۶ برای مطرح کردن خود به‌عنوان لیدر جریان اپوزیسیون سواستفاده نمود.

«ربع پهلوی» در مصاحبه‌های مختلف با رسانه‌های غربی مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «من و تو»، «رادیو فردا» و … از اغتشاشات اخیر در چند شهر ایران ابراز خوشحالی کرد و از کشورهای غربی خواست تا از این اقدامات حمایت رسمی و پشتیبانی جدی کنند. اما پس از آنکه اغتشاشات اخیر با وجود همه فشارهای رسانه‌ای و دروغ‌پراکنی‌ها ناکام ماند، به نظر می‌رسد که حتی «ریع پهلوی» نیز تا حدی به این واقعیت پی بوده و متوجه شده که آحاد مردم ایران هیچگاه همنوا به اغتشاشگران نبوده‌اند و از اقدامات ساختارشکنانه اپوزیسیون حمایت نکرده‌اند.

پس از فروکش کردن اغتشاشات هفته‌های گذشته و بی‌توجهی کامل مردم به دشمنان ملت ایران، «ربع پهلوی» چند روز پیش در گفت‌وگو با «مهدی خلجی» اپوزیسیون فراری و کارشناس «بی‌بی‌سی فارسی»، برخلاف سخنان چند هفته گذشته خود مدعی شد که هیچ دغدغه‌ای برای کسب قدرت در ایران ندارد و تنها به‌دنبال متحد کردن اپوزیسیون است!

فرزند شاه مخلوع، در بخشی از سخنانش به بی‌توجهی مردم ایران به اغتشاشات اخیر و عدم حمایت از آن اذعان کرد و گفت: “… هیچ چیزی تا زمانی که مردم حاضر نباشند از آن حمایت کنند، ولو اینکه همه نیروها را آموزش داده باشید و هزینه‌هایش را هم در اختیار بگیرید، فایده نخواهد داشت …”

هرچند که «ربع پهلوی» اعتراف کرده که مردم ایران با اپوزیسیون همراه نیستند، اما در بین سخنانش به‌طور ضمنی اعتراف می‌کند که بیگانگان هزینه‌های اپوزیسیون برای مقابله با نظام جمهوری‌اسلامی را می‌پردازند که در واقع این اعترافی به مزدوری برای اجنبی است.

 

انتهای متن/

با آنکه به‌دلیل سخنان ضدملی و ارتباط با مقامات سعودی، بسیاری از حامیان «ربع پهلوی» از اطراف او کنار کشیده‌اند، اما این ولیعهد ناکام رژیم پهلوی با کمک‌های سرویس‌های جاسوسی غربی و رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، از اغتشاشات دی ماه ۹۶ برای مطرح کردن خود به‌عنوان لیدر جریان اپوزیسیون سواستفاده نمود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme