https://telegram.me/empireoflies

اعتراف بانی چهارشنبه‌های سفید: ما هیچ غلطی نمی‌توانیم بکنیم!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمسیح علی‌نژاد در یادداشتی در صفحه شخصی اش در فیس بوک می نویسد:
 
“شش نفر در ایران به جرم همین رقص زیبای زومبا بازداشت شدند و ما فقط نظاره گریم….”
 
علینژاد یکی از کارکنان رادیو فردا که پس از کمپین آزادی های یواشکی اقدام به کشف لباس در اثر مصرف بالای قرص های روانگردان نمود و در جلوی چشمان فرزندش در خیابانهای لندن مورد تجاوز قرار گرفت و برای مدتی دچار افسردگی و عارضه روانی شده بود.

وی سپس در کلیپی ویدئویی ادعا کرد سالم هستم و به من تجاوز نشده! ادعایی که دیرهنگام و پس از مدتی غیبت وی از برنامه ها ضبط شده بود و اتفاقا در آن نیز حال خوشی به ظاهر نداشت!

لینژا از بی عرضگی خود می گوید

علینژاد یک نمونه از جریاناتی است که رادیو فردا می کوشد تا در ایران بسازد و با شکست مواجه می شود.
در ماه های اخیر ده ها برنامه رادیو فردا به دلیل کمبود مخاطب و استقبال سرد از آن به تعطیلی کشانده شده است، چه برسد به ایجاد جریان در ایران! آن هم به شکل عملی و کف خیابان.

مردم حتی حوصله شنیدن مزخرفات و اراجیف آمریکا نشین ها را ندارند چه برسد به این جوجه اردک زشتی که مورد تجاوز چند لات لندنی قرار گرفته است و غیر از دلقک بازی هنر دیگری ندارد.

به نظر می رسد به جای اعلام شکست کمپین چهارشنبه های سفید از طرف این فرد، کوشیده می شود تا ناراحتی از عدم رویکرد عمومی به تراوشات ذهنی وی با این نوع انتقادات جبران شود.

انتهای پیام/رادیو دیروز

علینژاد جوجه اردکی زشت است با آرزوهای بزرگ. وی فکر میکند می تواند کارهای بزرگی انجام دهد اما ظاهرا خودش نیز فهمیده است که عرصه سیمرغ جولانگه این مگس نیست.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme