https://telegram.me/empireoflies

اعتراف اپوزیسیون: مخالفان جمهوری‌اسلامی مزدور هستند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مریم معمارصادقی» بنیانگذار موسسه براندازی توانا است که تاکنون بارها علیه ایرا سخن گفته است. موسسه «توانا» یکی از ده‌ها شبکه و موسساتی است که با هدف راهبردی پشتیبانی اخلاقی و آموزشی از جریان تهاجم فرهنگی و جنبش‌های اپوزیسیون در داخل ایران و تضعیف جمهوری اسلامی با بودجه مستقیم حکومت آمریکا در حال فعالیت است. در وب‌سایت موسسه براندازی «توانا» و در بخش «درباره ما» آن به وضوح نوشته شده است “توانا یکی از پروژه‌های مرکز آزادی خاورمیانه است و منابع مالی خود را از دفتردمکراسی، حقوق بشر و نیروی کار در وزارت خارجه‌ آمریکا دریافت می‌کند.”

این سایت تحت عنوان دانشکده مجازی در سال ۸۹ و پس از فتنه ۸۸ توسط برخی عوامل اپوزیسیون راه‌اندازی شده تا از طریق برخی آموزش‌های خاص، موسوم به آموزشهای مدنی، ضمن شبکه‌سازی و حرکت در راستای جنگ نرم دشمن، آموزش‌های براندازی و انقلاب‌های مخملی را نیز به کاربران بدهد.

«معمار صادقی» که عضو فرقه ضاله بهائیت است، از حامیان گسترش شبکه های اجتماعی در ایران در راستای اهداف غرب است. وی که از حامی جدی فعالیت‌های «مسیح علینژاد» نیز است، این کمپین را نمونه موفق ناشی از گسترش شبکه‌های اجتماعی در ایران می‌داند و مدعیاست که در این کمپین، میلیون‌ها زن ایرانی حمایت خود از کنار گذاشتن حجاب را اعلام می‌کنند.

وی در مصاحبه‌ای اعتراف کرده بود که این موسسه براندازی بودجه خود را از دولت آمریکا و هلند دریافت می‌کند. موسسه «توانا» منابع مالی خود را به‌صورت نامحدود از دفتر «دمکراسی، حقوق بشر و نیروی کار» در وزارت خارجه‌ آمریکا، بنیاد ملی‌ «برای دموکراسی»، آژانس توسعه بین‌المللی ایالات متحده آمریکا، وزارت امور خارجه هلند و شرکت گوگل (وابسته به پنتاگون) دریافت می‌کند. مدیر «توانا» درباره کمک شرکت گوکل (زیر نظر پنتاگون) اذعان کرد که این شرکت آمریکایی در ابتدا ۱۰۰۰۰ دلار و اکنون ماهانه بیش از ۴۰۰۰۰ دلار تبلیغات رایگان در اختیار این موسسه قرار می‌دهد تا صدای آنها بیشتر از دیگر رسانه‌ها به گوش مخاطبین ایرانی برسد و بتوانند سیاست‌های دشمنان ملت ایران را پیاده کنند.

پس از انتشار این سخنان، «امید شریفی دانا» از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین با بیان اینکه اپوزیسیون خارج‌نشین اکنون به دشمنان ملت ایران تبدیل شده است، گفت: “در کشوری مانند سوئد اگر فردی درآمد خوبی داشته باشد سالی ۳۰ هزار دلار درآمد خواهد داشت، در حالی که این خانم اعتراف کرده که شرکت گوگل ماهانه ۴۰ هزار دلار برای آنها تبلیغ رایگان انجام می‌دهد که بسیار عجیب است”

شریفی همچنین با انتقاد از «ربع پهلوی» به سبب ناتوانی در مبارزه با جمهوری‌اسلامی گفت: “او تمام پولهایی که پدرش برای او به ارث گذاشته بود را به جای مبارزه صرف خوشگذرانی خودش کرده و به اذعان خودش اکنون از مادرش پول می‌گیرد و حتی یک روز هم کار نکرده است …”

انتهای متن/

«مریم معمارصادقی» بنیانگذار موسسه براندازی توانا است که تاکنون بارها علیه ایرا سخن گفته است. موسسه «توانا» یکی از ده‌ها شبکه و موسساتی است که با هدف راهبردی پشتیبانی اخلاقی و آموزشی از جریان تهاجم فرهنگی و جنبش‌های اپوزیسیون در داخل ایران و تضعیف جمهوری اسلامی با بودجه مستقیم حکومت آمریکا در حال فعالیت است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme