https://telegram.me/empireoflies

اعتراف اپوزیسیون جنگ‌طلب به قدرت ایرانِ اسلامی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مهدی جلالی تهرانی» یکی از عناصر اپوزیسیونِ تندرو است که در سالهای اخیر به کرات مواضع ضداسلامی و ضدایرانی داشته است. وی که به گفته برخی از عناصر اپوزیسیون، کارشناس ارشد میز ایران در موسسه ضدایرانی و آمریکایی بروکینگز است، ارتباط نزدیکی با عوامل سازمان CIA دارد. سال گذشته زمانی نام او بیشتر در رسانه‌ها پیچید که مشخص شد او موسس کانال شایعه‌پراکن و آشوب‌طلب «آمدنیوز» بوده و افرادی مانند «روح‌ا… زم» در واقع کارمند جلالی بوده‌اند.

«مهدی جلالی تهرانی» که به داشتن مواضعی تند علیه جمهوری‌اسلامی معروف است و از حمله نظامی به کشورمان حمایت کرده، علناً از رژیم صهیونستی حمایت می‌کند و حتی گفته که باید صهیونیسم جهانی به رسمیت شناخته شود!

این اپوزیسیون فراری که در چند سال اخیر مانند دیگر عناصر اپوزیسیون امید زیادی به ترامپ برای حمله نظامی به ایران داشت، با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا که گفته بود برای مذاکره با ایران زمان نامحدود دارد، از ترامپ انتقاد کرد و به کنایه گفت: “دونالد ترامپ رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا از حزب جمهوری‌خواه که از سال ۲۰۱۶ به عنوان چهل‌وپنجمین رئیس‌جمهوری این کشور قدرت را به دست گرفت، گفت: برای مذاکره با ایران «وقت نامحدود» دارم. اولا که عمر دست خداست … البته کاتبان وحی آن موقع خبر نداشتند که نوعی عروس دریایی هست که هیچ‌گاه نمی‌میرد.”

جلالی با گله از ترامپ و بیان اینکه امید بیشتری به او داشتند، تصریح کرد: “حواس‌تان باشد از دوره کاری تضمین شده شما یک‌ سال و نیم بیشتر نمانده است. باید تا آن موقع پدر حکومت در آمده باشد. وگرنه چه فایده‌ای برای ما داشته‌اید؟ ثالثا، مگر جمهوری اسلامی می‌گذارد؟ مگر درک نمی‌کنید «هیهات منّا الذله» یعنی چه؟ آن‌قدر شرارت می‌کند که خود را تا میز مذاکره سینه‌خیز بکشانید و تسلیم را بپذیرید.”

همان‌طور که دیدی میزان وقاحت و وطن‌فروشی عناصر اپوزیسیون در رقابت با هم آنقدر زیاد شده علنا از یک حکومت خارجی درخواست دخالت در امور داخلی ایران دخالت کند و به آنها هشدار می‌دهد که اگر با ایران برخورد نکنند ایران به مرور آنقدر قدرتمند می‌شود که برای مذاکره با او باید خواهش بکنند.

البته این سخن آخر جلالی خیلی بی‌راه هم نیست و تشکر اخیر ترامپ پس از سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا که از ایرانی‌ها بابت سرنگون نکردن هواپیمای نظامی‌شان تشکر کرد شاهدی بر این ادعا است. اعتراف این ضدانقلابی فراری به خوبی مثال روشنی از افزایش رو افزون قدرت ایران اسلامی و کاهش قدرت آمریکا در منطقه است که حتی صدای اعتراض اپوزیسیون جنگ‌طلب را هم در آورده است.

 

انتهای متن/

 

 

 

انتهای متن/

«مهدی جلالی تهرانی» یکی از عناصر اپوزیسیونِ تندرو است که در سالهای اخیر به کرات مواضع ضداسلامی و ضدایرانی داشته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme