https://telegram.me/empireoflies
کانال معاند آمدنیوز پس از شکست در خدشه وارد کردن به نام سپاه پاسداران، حالا به قدرت این نهاد مؤمن در خلیج فارس اعتراف کرده است.

اعتراف آمدنیوز به #اقتدار_سپاه؛ زم بالاخره در برابر قدرت سپاه زانو زد+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغکانال معاند آمدنیوز که ماه‌ها پس از پخش مستند تلویزیونی ایستگاه پایانی دروغ، به دلیل انتشار اخبار دروغ و داستان‌سرایی‌های کذب در فضای مجازی، هر روز نظاره‌گر خروج تعداد کثیری از مخاطبان خود  است، امروز در اقدامی عجیب به اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعتراف کرد.

این کانال ضدانقلاب از زمان شروع به کار خود، همواره در تلاش بود چهره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تخریب و خدشه‌دار کند. آمدنیوز که به دروغ‌پردازی شهرت دارد بارها تلاش کرده است با ارتباط دادن سوژه‌های داغ رسانه‌ای به نیروهای سپاه افکار عمومی را تحت تاثیر قرار دهد. این تلاش مغرضانه سبب شده است این کانال و مدیر آن (نیما زم) به عنوان یک فیک‌نیوز در بین رسانه‌ها شناخته شوند.

 

این کانال صبح امروز تصویری از روزنامه صهیونیستی جروزالم پست منتشر کرد و نوشت: بی‌شک ایران تاکنون در جنگ نفتکش‌ها مقابل آمریکا، انگلیس و متحدان‌شان در منطقه، پیروز بوده است. ایران می‌تواند با تاکتیک‌های نبرد نامتقارن دریایی، موفقیت خود را ادامه دهد. فعلا نیز با وجود فشارهای آمریکا، اراده خود را در خلیج فارس اعمال کرده است.

اعتراف آمدنیوز به #اقتدار_سپاه؛ زم بالاخره در برابر قدرت سپاه زانو زد...

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme