https://telegram.me/empireoflies

اعترافی که برای مزدور بی بی سی گران تمام شد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چندی پیش سندی توسط یکی از رسانه های داخلی منتشر شد که نشان می داد یکی از کارکنان بی بی سی فارسی به عده ای از عوامل خود یا به اصطلاح روزنامه نگاران در قبال فعالیت برای بی بی سی پول پرداخت کرده است .این منبع مطلع گفته بود که شبکه داخلی، مرتبط با یک «سلسله مراتب هدایت و کنترل» در بیرون از ایران بوده که افرادی همچون «حسین باستانی»، «مسعود بهنود» و «م -ع» آن را در قالب نهادهایی همچون بی بی سی فارسی و وب سایت روزآنلاین اداره می کرده اند.

نکته مهم درباره اعضای این شبکه، دریافت حقوق ثابت ماهیانه (برخی به ریال و برخی به دلار و یورو) از خارج از ایران است. تعدادی از اعضای قدیمی تر شبکه چیزی حدود یک دهه است که ماهیانه از مبدا خارجی پول دریافت می کنند.

در این راستا منبع مورد اشاره چند نمونه از مبالغ پیشنهادی حسین باستانی را به نویسندگان منتشر کرده .

پس از این افشاگری باستانی که دستش در فتنه انگیزی و وطن فروشی رو شده می دیده در اقدامی شتابزده در صفحه فیس بوکش نوشته که این مبالغ در سال ۲۰۱۴ پرداخت نشده بلکه در سال ۲۰۰۹ پرداخت شده !!

باستانی

وی که می خواسته به قول خودش از این اتهام تبری بجوید بیشتر در باتلاق خیانت به وطن افتاده زیرا سال ۲۰۰۹ سالی بوده که در ایران عوامل فریب خورده و معاند با حمایت سازمان های جاسوسی انگلستان ،آمریکا و رژیم صهیونیستی دست به فتنه ای زدند که نظام اسلامی را تا لبه پرتگاه سقوط راهی کرد و با این اعتراف برگی دیگر از خیانت های عوامل معاند خارج نشین و دست پرورده غربی ورق خورد .

لازم به ذکر است حسین باستانی متولد ۱۳۵۰ در تهران، دانش آموخته رشته کامپیوتر و کارمند ارشد بخش فارسی بی‌بی‌سی است.باستانی تحلیلگر سیاسی BBC فارسی و روزنامه نگاراست. او در سال ۱۳۸۴، دبیر انجمن صنفی روزنامه نگاران ایران بود. حسین باستانی در دوران موسوم به اصلاحات، در تعدادی از روزنامه های توقیف شده و اصلاح طلب و سیاسی نویس کار کرد و به خاطر نوشته های خود، در تیرماه ۱۳۸۳به حکم قاضی مرتضوی دستگیر و زندانی شد.

حسین باستانی قبل از پیوستن به BBC فارسی، مدیرعامل شرکت رسانه ای ایران گویا و مدیر سایت ضد انقلابی روز آنلاین بود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme