https://telegram.me/empireoflies

اولین اعترافات احمد الاسیر پس از بازداشت

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پایگاه خبری «میدل ایست پانوراما» نوشت: احمد الاسیر که روز گذشته در فرودگاه بیروت با گذرنامه تقلبی بازداشت شد، در بازجویی اعتراف کرد از حمایت سازمان اطلاعات عربستان سعودی برخوردار بود.

الاسیر اعتراف کرد، سازمان اطلاعات عربستان و اداره اطلاعات سازمان امنیت داخلی لبنان از او با هدف تشکیل جنبشی در برابر حزب الله لبنان در شهر صیدا حمایت می کردند.

الاسیر تاکید کرد: سلاح های گروه وابسته به او از طرف اداره اطلاعات سازمان امنیت داخلی لبنان تامین می شد.

وی گفت: به مبارزه خود برای حفظ حقوق سنی ها در لبنان ادامه خواهم داد.

الاسیر درباره بازداشت خود هم افزود: من قربانی بازی فلسطینی- لبنانی شدم که نماینده ابومازن با همکاری سازمان های امنیتی لبنان آن را اجرا کردند.

الاسیر که خود را یکی از علمای سلفی ها در لبنان می داند خواستار آزادی فوری خود شد و تهدید کرد در غیراینصورت خواستار تظاهرات سنی ها در سراسر لبنان خواهد شد.

وی گفت: سعد الحریری حمایت از من را متوقف کرد و عربستان هم به من پشت کرد. آنها مشکلات منطقه «عبرا» را برای من ایجاد کردند، اما توانستم از عبرا به اردوگاه عین الحلوه بروم. من توسط اداره اطلاعات سازمن امنیت داخلی لبنان ماهانه یک میلیون و پانصد (لیره) از طرف عربستان دریافت می کردم. این کمک مالی زیر فشارها متوقف شد. من یک فرمانده مجاهد هستم که هیچ کسی نمی تواند حکم زندان برای من صادر کند.

انتهای پیام/خبرگزاری صدا و سیما

یکی از مفتی‌های گروه های تکفیری در لبنان، به حمایت سازمان اطلاعات عربستان سعودی از خود اذعان کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme