https://telegram.me/empireoflies

اعتراض کمدین برنامه خندوانه به مسیح علی‎نژاد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در هفته های اخیر بخشی از فعالان خارج کشور تلاش می‌کنند تا مبارزه زنان ایرانی با حجاب اجباری را به عنوان نتیجه عملکرد خود معرفی کنند. مسیح علی‌نژاد پر سروصداترین آنهاست که از امکانات رسانه‌ای قوی در صدای آمریکا و تلوزیون من و تو برخوردار است.

درباره کمپین‌های علی‌نژاد از سوی فعالان حقوق زنان در داخل ایران که تجربه واقعی فعالیت مدنی را دارند، نقدهای جدی مطرح شده است. بسیاری معتقدند کمپین او نوعی اسلکتیویزم است (به معنای فعالیت آنلاین، کم هزینه و کم اثر) و کارکردش تخلیه انرژی مخاطبان و کاهش اثرگذاری واقعی آنها.

معصومه علینژاد که خود را مسیح علی نژاد معرفی می‌کند با پروژه‌های سرویس های امنیتی غربی شبانه روز برای مبارزه با حجاب اسلامی و همچنین جمهوری اسلامی در تلاش است و البته در ماه های اخیر این تلاش ها به منتهای خود رسیده و وی تلاش دارد که به تنهایی تحریم هایی را بر علیه مردم ایران راه اندازی نماید.

بسیاری از حامیان حجاب اختیاری با توجه به این که علی نژاد سعی می کند با استفاده از این پروژه بیشتر خود را مطرح کند و از آن جایی که در ماه گذشته از طرف دولت آمریکا اعلام شد وی بیش از ۲۰۰ هزار دلار بابت پروژه خود از دستگاه های رسانه ای این کشور پول دریافت کرده هم اکنون مورد نقد بسیاری از همکاران خود قرار گرفته تا جایی که چند نفر از زنانی که در تهران حجاب از سر برداشتند بر علیه وی موضع گرفتند و وی را تقبیح نمودند.

چند روز پیش یکی از کمیدین های ایرانی که اتفاقا مواضع انتقادی نسبت به برخی از سیاست های نظام دارد بر علیه علی نژاد موضع گرفت و وی را انسانی متقلب دانست که کاراکتری را که وی با آن برنامه های طنز می سازد را بدون اطلاع وی دزدیده و از آن استفاده می کند.

حتی صنم غیایی یکی دیگر از فعالین رسانه ای رسانه های ضد انقلاب هم بر علیه علی نژاد موضع گیری نمود و این کار او را غیر قابل تحمل و زشت دانست.

مخالفت ها با علی نژاد روز به روز بیشتر می شود و نکته جالب این که این مخالفت ها در واقع بر سر رقابت های زنانه در بین اپوزیسیون فعال در میان فعالین زن خارج کشور است که این پروژه آزادی های یواشکی و چهارشنبه های سفید را به زوال می برد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme