https://telegram.me/empireoflies

اعتراض هزاران خبرنگاران بر علیه مواضع BBC فارسی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: به دنبال تداوم تجزیه طلبی در بی بی سی فارسی یک کمپین برای جمع آوری امضا علیه برنامه های ضد ایرانی بی بی سی فارسی آغاز شده است.

به دنبال رفتارهای مملو از تبعیض نژادی و ملی در سایت بی‌بی‌سی فارسی بر علیه اقوام ایرانی تعدادی از فعالین حرکت ملی دست به ایجاد کمپین امضا بر علیه استانداردهای دو گانه ی این سایت و کانال فارسی زبان زده اند.

سایت بی بی سی فارسی به ویژه از مدت تاسیس شبکه ی فارسی زبان بی بی سی در طول سنوات گذشته با ادبیات مشهود ضد ملی سعی نموده است تا نمادهای اقوام ایرانی و قومیت های اریانی را تبلیغ نموده و در برنامه های اخیر خود با دعوت از افراد ضد ملی و تجزیه طلب به حمایت از آنها پرداخته است.

این سایت در عین حال تلاش کرده تا با پر رنگ کردن بیش از حد اخبار مربوط به گروه های تروریستی آنها را جزئی از ملت اریان بشمارد که در حقشان ظلم شده  است .

در متنی که در سایت پتیشن برای جمع آوری امضا از خبرنگاران آزاد به دو زبان فارسی و انگلیسی نهاده شده نوشته شده:”ما جمعی از خبرنگاران آزاد ایرانی نسبت به حمایت رسانه ای تلویزیون بی بی سی فارسی از گروه های تجزیه طلب ضد ایرانی و حضور سران این گروهک ها در این شبکه اعتراض خود را اعلام می داریم.

تحریک جریان های قوم گرای تجزیه طلب تنها با هدف آسیب زدن به امنیت ملت ایران و تجزیه کشور عزیزمان صورت می گیرد.مدیر جدید الورود این شبکه که با حضورش سبب جولان بیشتر این گروه های تجزیه طلب مسلح و ضد ایرانی در بی بی سی شده است هر چه زودتر باید در راستای احترام به تمامیت ارضی کشور ایران ضمن عذر خواهی از مردم متمدن و یکپارچه وطنمان به این توطئه انگلیسی پایان دهد.”

همچنین این پتیشن در روز های اخیر به عنوان تیتر یک سایت جهانی پتیشن شده است و تا کنون هزاران نفر آن را امضا نموده اند.

بی بی سی

لازم به یاد آوریست طی سالهای اخیر و بخصوص پس از فتنه ۸۸، «بی‌بی‌سی فارسی» به دفعات از گروهک‌های تجزیه‌طلب و سران آنها به‌طور علنی حمایت و تریبون خود را در اختیار آنها قرار داده است. این شبکه انگلیسی که ارتباط نزدیکی نیز با سرویس‌های جاسوسی دارد، در این مدت به بهانه جریان آزاد اطلاعات و آزادی بیان، تریبون خود را در اختیار سران گروه‌های تجزیه‌طلب شرق و غرب و جنوب کشور قرار داده و به جانبداری از آنها پرداخت است. در حالی که رسانه روباه‌پیر مدعی بی‌طرفی است، اما این رسانه وابسته به رژیم سلطنتی این کشور در تلاش برای تحریک قومیت‌ها به جدایی‌طلبی، از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme