https://telegram.me/empireoflies
مردم آمریکا در تجمع اعتراضی روبروی کاخ سفید و ۳۵ شهر در مناطق مختلف آمریکا حمله به سوریه را محکوم کردند.

اعتراض مردمی در ۳۵ شهر آمریکا علیه تجاوز موشکی به سوریه+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغعصر روز جمعه تجمع اعتراضی در حمایت از ملت سوریه و انزجار از فرمان دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در بمب باران غیرقانونی به سوریه برگزار شد. ده ها نفر از جمله اعضای گروههای فعال حقوق بشر و مدنی در این تجمع شرکت کردند.

تظاهرات‌کنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی که روی آنها نوشته بود: “جنگ با سوریه نه” و همچنین سر دادن شعارهایی مانند “آنها می گویند جنگ بیشتر ولی ما می گوییم جنگ نه”. سر می دادند.

براین بکر برگزار کننده این تضاهرات و مدیر سازمان “اعتلاف انسر” در این تضاهرات سخنرانی کرد و گفت: آمریکا ۱۰۰ میلیون دلار خرج موشک کرده است و این در حالی است که این همه ما بی خانمان داریم، مردم ما در تامین بودجه برای تعلیم و تربیت و بهداشت و درمان مشکل دارند.

در همین حال صدها تن از مردم در شهر نیویورک با برگزاری تظاهرات به حمله موشکی آمریکا به سوریه که به دستور دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور صورت گرفت، اعتراض کردند. روز جمعه حدود ساعت پنج بعدازظهر به وقت محلی دهها نفر از تظاهر کنندگان در امتداد خیابان پنجم در منطقه منهتن نیویورک گردهم آمدند و بسیاری از آنها دست نوشته و علامت هایی در تقبیح حمله موشکی روز پنجشنبه آمریکا به سوریه در دست داشتند.

تظاهرات‌ کنندگان دست نوشته های زرد رنگی در دست داشتند که روز آنها نوشته شده بود «بمباران سوریه از مردم محافظت نمی کند، آنها را می کشد.» برخی دیگر نیز دست نوشته هایی حمل می کردند که روی آنها نوشته شده بود «خیر! به نام انسانیت، ما از پذیرفتن یک آمریکای فاشیست خودداری کردیم». یک پیام واحد تظاهر کنندگان که روی دست نوشته های آنها به چشم می خورد این بود که «بمباران سوریه به جنگ  بیشتر خواهد انجامید و به آن پایان نخواهد داد».

بسیاری از تظاهرات کنندگان می گفتند دلایل کافی مبنی بر اینکه دولت بشار اسد رئیس جمهور سوریه مرتکب حمله شیمیایی به مردم این کشور شده باشد وجود ندارد و آنها مداخله آمریکا را در یک جنگ خارجی محکوم می کنند. آنها شعار می دادند «آمریکای امپریالیست، تروریست شماره یک». 

انتهای پیام/تسنیم

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

مردم آمریکا در تجمع اعتراضی روبروی کاخ سفید و ۳۵ شهر در مناطق مختلف آمریکا حمله به سوریه را محکوم کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme