https://telegram.me/empireoflies

بی‌توجهی «رادیو فردا» به فجایع غزه، اعتراض مخاطبین را درآورد

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، رادیو آمریکایی فردا در جدیدترین برنامه «ساعت ششم» با اجرای نیوشا بقراطی سردبیر این رادیو و با کارشناسی رضا معینی، در حالی که هفته گذشته از کنار راهپیمایی روز جهانی قدس و حمایت ده‌ها میلیون ایرانیِ مسلمان از ملت مظلوم فلسطین و آرمان قدس به راحتی گذشته بود، این هفته نیز به بدون اشاره به کشته شدن بیش از ۱۷۰۰ نفر از زنان و کودکان مظلوم غزه توسط رژیم ددمنش صهیونیستی، به موضوع بازداشت چند روزنامه‌نگار متخلف در ایران پرداخت.

این بی‌تفاوتی رادیو فردا به نحوی بود که حتی برخی از مخاطبین این رادیو پس از آمدن به روی خط نسبت به این رویکرد اعتراض کردند. برای نمونه یکی از مخاطبین رادیو فردا به نام همایون از مشهد بر روی خط آمد و با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و کشتار مردم بی‌دفاع این منطقه، نسبت به بی‌تفاوتی رادیو فردا به این فجایع و حمایت ضمنی از رژیم صهیونیستی اعتراض کرد. این مخاطب در ادامه سخنانش با بیان اینکه در زمینه مطبوعات هر کشوری قانونی دارد، افزود مثلا در انگلیس هر کسی علیه ملکه الیزابت مطلبی بنویسد با او برخورد می‌شود.

همایون با تاکید بر اینکه آزادی مطبوعات با لو دادن اطلاعات محرمانه و توهین و افترا به افراد تفاوت دارد، از نیوشا بقراطی مجری برنامه پرسید، اگر کسی از نیروگاه‌های هسته‌ای آمریکا خبری تهیه کند با او برخورد نمی‌شود و یا درباره ادوارد اسنودن که یک سری واقعیت‌های اثبات شده را منتشر کرد چرا دولت آمریکا به دنبال اوست !؟ که این سوال از سوی بقراطی بدون جواب ماند.

این مخاطب رادیو فردا در انتهای سخنانش گفت آزادی بیان در همه جا درست نیست. نیوشا بقراطی که در برابر سخنان همایون وامانده بود در حرکتی منفعلانه با آنکه ادعای کرد هدف رادیو فردا فقط خبررسانی به مردم است و از کسی حمایت نمی‌کند، اما با این وجود به دفاع از حکومت آمریکا و آزادی بیان در این کشور پرداخت.

اما پس از سخنان همایون از ایران، رضا معینی که به نظر می‌رسید حرفی برای گفتن ندارد، برای توجیه برخی از سخنان خود گفت: البته روزنامه‌نگار مقدس نیست و ممکن است توهین و افترا بزند!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. هدف هیچ رسانه ای از جمله رادیوفردا تنها اطلاع رسانی نیست رادیو فردا از کنگره آمریکا بودجه دریافت میکند و از دولت آمریکا دستور میگیردپس هدفش القا اهداف آمریکا به مخاطب است

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme