https://telegram.me/empireoflies

اعتیاد «معصی علی‌نژاد» صدای فروهر را هم درآورد + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، هنوز چند روزی از آغاز زندگی مشترک معصی (مسیح) علی‌نژاد با شریک جنسی خود یعنی کامبیز فروهر نگذشته که به نظر می‌رسد اختلافات، بدگمانی، دلخوری و تنش بین آنها در حال شکل‌گیری است.

ماجرا از آنجا شروع می‌شود که چند روز پیش معصی (مسیح) علی‌نژاد در صفحه فیسبوک خود نوشت:

… خب چند شب پیش مصاحبه داشتم یار و پسرم را که جلوی در خانه ایستاده بودند گفتم زیاد سر و صدا نکنید دارم مصاحبه ضبط می‌کنم بعد بی‌هوا در را بستم مصاحبه‌ام یک ساعت و نیم طول کشید و آقایان ماندند پشت در … کارم که تمام شد آمدم پایین و دیدم پشت در جا مانده‌ها برای معطل نماندن و عصبانی نشدن تمام همین چمن‌هایی که جلوی در می‌بینید را ردیف و مرتب کردند و به تک تک همسایه‌ها سر زندند …

علی‌نژاد که به نظر می‌رسد از همین روزهای نخست، زندگی مشترک خود را متزلزل می‌بیند و نگران دوباره تنها شدن است در ادامه نوشت: … خدا را شکر هنوز قصد پس فرستادنم را ندارد جناب یار با این حواس پرتی‌ها کنار بیاید درست می‌شوم. معصی (مسیح) علی‌نژاد پیش از این نیز یک بار در ایران ازدواج کرده و از همسر خود جدا شده بود.

مسیح-علی‌نژاد---کامبیز-فروهر

معصی (مسیح) علی‌نژاد از احتمال اینکه کامبیز فروهر او را ترک کند، ابراز نگرانی کرد.

کامبیز فروهر هم که به نظر می‌رسید از رفتار عجیب معصی (مسیح) علی‌نژاد ناراحت شده است، همان روز در صفحه فیسبوک خود با اشاره به سابقه اعتیاد علی‌نژاد به سیگار، از درگیر شدن بیش از اندازه او با کارهایش ابراز گلایه کرد و نوشت: عقاب قمی‌کلا معتاد است. او سیگار را برای ایفن و فیسبوکش ترک کرد. اگر او توئیتر را کشف کند من در مشکلی عمیق قرار می‌گیرم.

کامبیز-فروهر---مسیح-علی‌نژاد---اعتیاد

گلایه کامبیز فروهر نسبت به عملکرد معصی (مسیح) علی‌نژاد.

گفتنی است، پس از آغاز زندگی مشترک معصی (مسیح) علی‌نژاد با کامبیز فروهر با اصرارهای علی‌نژاد ۲ دختر فروهر به نام‌های ساحل و دنیا مجبور شدند به دور از پدر خود و به تنهایی زندگی کنند، اما پسر علی‌نژاد به نام پویان با اصرار معصی (مسیح) هنوز کنار آنها زندگی می‌کند و هر شب در همان خانه‌ای می‌خوابد که مادرش و شریک جنسی وی در آن روزگار می‌گذرانند!

برخی از کاربران صفحه فیسبوک معصی (مسیح) علی‌نژاد به پسر او به سبب حمایت و حتی تشویق مادرش برای افزایش ارتباط با کامبیز فروهر لقب «سیب زمینی» داده‌اند!

به ترتیب از راست: گامبیز فروهر، معصی (مسیح) علی‌نژاد و پویان.

به ترتیب از راست: کامبیز فروهر، معصی (مسیح) علی‌نژاد و پویان.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۷ دیدگاه

 1. واقعا سایت شما بهترینه
  دمتون گرم

 2. مطلب جالبی بود
  اما به نظرم بهتره زیاد تو زندگی خصوصی افراد وارد نشید
  بهتره اگه با تفکری مخالفتید، اون فکر رو اندیشه رو نقد کنید

 3. انشاله خداوند همه را به راه راست دعوت کند

 4. حالم از مسیح علی نژاد به هم می خوره.

 5. حالم از مسیح علی نژاد به هم میخوره.

 6. دذخخخخ دروغ که حناق نیست چیطس که شماها تو گفتنش تبحر خاصیدارین!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme