https://telegram.me/empireoflies

اعتراض شدید همسر نرگس محمدی به پیشنهاد مضحک شیرین عبادی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شیرین عبادی، یکی از ضدانقلابی ترین و هم زمان رادیکال ترین مخالفان جمهوری اسلامی در بعد از انقلاب است وی در سال های گذشته پس از این که جایزه صلح نوبل را به پاس خدمات ننگینش به آمریکایی ها بر علیه ملت ایران دریافت کرد به خارج کشور رفت و به مبارزه با نظام اسلامی پرداخت.

وی که در زمان سکونت در ایران به واسطه رفتارهای خشونت آمیزش با همسر و فرزندانش به فاطی اره معروف شده بود گاها پیشنهادات شاذ برای مبارزه با ملت ایران می دهد که نه تنها کسی را ترغیب به مخالفت نمی کند بلکه بسیاری از مخاطبانش از خنده به فنا میروند.

وی در جریان اعتراضات دی ماه در ایران که عده ای فریب خورده با استفاده از فرصت پیش آمده اعتراضات به حق مردمی به وضعیت اقتصادی آن اعتراضات را به آشوب های خیابانی بدل کرده بودند مردم را به نوع خاصی از نافرمانی مدنی دعوت کرد که حتی یک نفر هم به این موضوع و اعتراض وقعی نگذاشت .

شیرین عبادی، اخیرا در مصاحبه با سایت زیتون همانند دیگر مصاحبه های خود در چند ماه اخیر گفته که”مبارزات مدنی به صورت مسالمت‌آمیز باید ادامه پیدا کند تا حکومت حرف مردم را بشنود. مردم نباید پول آب و برق و گاز و تلفن و عوارض شهرداری و مالیات بدهند.”

این نوع اعتراض برای کسانی که تن به این گونه راه حل ها می دهند قطعا هزینه دارد چرا که با نپرداختن پول برق و گاز قطعا پس از چند هفته اشهابات این گونه خدمات قطع خواهد شد و مردم معترض قطعا در سرما و گرما با قطعی آب و برق و گاز به اعتراضات خود ادامه نمی دهند بنابر این این روش ها جز خسارت برای معترضان فریب خورده ندارد.

البته ناگفته نماند این گونه روش ها آن چنان احمقانه بوده که اساسا نمی توان آن را روش مسالمت آمیز نامید چرا که در اعتراضات مدنی که در تعاریف جنگ نرم آمده اصولا اعتراض مسالمت آمیز نباید موجب خسران یا آسیب به فرد معترض شود چرا که در این صورت دیگر اعتراض مدنی یا مسالمت آمیز نامیده نمی شود.وی هم چنین در مصاحبه اخیر گفته که مردم پول های خود را زا بانک ها خارج کنند تا مملکت از نظر مالی دچا بحران شکننده شود. این ترفند هم تا کنون جواب نداده چرا که مردم در صورتی که پول های خود را خارج کنند مکان امنی برای ذخیره آنها نخواهند داشت و این خود موجب خسران این معترضان خواهد بود.

شیرین عبادی به همراه تعدادی دیگر از ضد انقلاب داخل و خارج ایران اواخر بهمن ماه بعد از مطرح کردن بحث رفراندوم توسط رئیس جمهور در روز ۲۲ بهمن در بیانیه ای خواستار برگزاری همه پرسی در ایران برای تعیین نوع حکومت این کشور و تغییر مسالمت آمیز نظام سیاسی شده بود. لازم به یاد آوریست که جعفر پناهی، محمد ملکی، نسرین ستوده، محمد نوری زاد و نرگس محمدی از جمله امضاء کنندگان این بیانیه بودند.

به همین دلیل ضد اغنقلاب خارج نشین بر علیه پیشنهاد های مضحک عبادی که موجب چند دستگی در میان اپوزیسیون میشود موضع میگیرند. در تازه ترین از این دست واکنش ها تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که اتفاقا خود نرگس محمدی جانشین شیرین عبادی در کانون مدافعان حقوق بشر ایران است بر علیه وی موضع سختی گرفته است.

تقی رحمانی می گوید که سخنان عبادی سرشار است از راهبرد های غیر عملی و هم توصیه های غیر ممکن .این راهبردها نه براندازان نظام را راضی می کند و خودش هم به دلایل گوناگون نیروی بسیج نمی کند و همچنین سرشار است از مشابه سازی های غیر مشابه با وضع ایران که داستانش دراز است.وی در ادامه می گوید راهبردی که عبادی توصیه می کند مشخص نیست به نفع کدام جریان و سیاست تمام می شود.
البته پیش بینی می شود تقی رحمانی با این سخنان می خواهد به دیگر اپوزیسیون ها بفهماند که همانطور که نرگس همسرش با طناب شیرین عبادی در داخل ایران به چاه رفت شما حداقل از این تجربه درس بگیرید و پیشنهادات مضحک عبادی را اجرا نکنید زیرا در صورت معترض بودن به وضع اقتصادی با انجام این راهبرد ها از چاله به چاه خواهید افتاد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme