https://telegram.me/empireoflies

اعتراض شدید دریا صفایی به دروغ و سانسور در BBC فارسی

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغیکی از افرادی که در سال های گذشته در راستای حمایت از حقوق زنان و اجازه ورود آنها به ورزشگاهها برای خود شهرتی دست‌وپا کرده ، دریا صفایی است. وی که خود را دندان‌پزشک معرفی می‌کند در آشوب‌های سال ۷۸ سابقه دستگیری در ایران را دارد و ظاهرا بل از برگزاری دادگاه از ایران فرار و با مهاجرت به بلژیک بر علیه نظام اسلامی به مبارزه رو می آورد.

وی در سال‌های گذشته در مسابقات والیبال و فوتبال تیم های ملی ایران در دیگر کشورها حاضرشده و با ایجاد اغتشاش در این مسابقات برای کمپین خود تبلیغ می‌کرد و از ابراز هیچ حرکتی برای سیاه نمایی وایجاد جو تبلیغی بر علیه تیم ملی و زنان ایرانی در بازی های تیم ملی مضایقه نکرد تا این که در یکی از  بازی‌ها تیم ملی والیبال که در آمریکا برگزار میشد وی به دلیل این که از طرف وزارت امور خارجه این کشور یک آشوبگر خطرناک خوانده‌شده بود بازداشت شد.

همسر وی که از اعضای حزب ملت ایران است و اواخر دهه هفتاد به دلیل جرائم امنیتی از طریق مرز عراق از ایران فرار کرد که وی نیز در تلویزیون من وتو به عنوان تحلیلگر در برنامه “روبه‌رو” مدام برعلیه ایران سخن‌پراکنی می‌کند و یکی از میهمانان تقریباً ثابت این برنامه است. دریا صفایی چند هفته پیش در انتخابات پارلمانی بلژیک به عنوان نماینده یکی از شهرها انتخاب شد و رسانه های فارسی زبان برای این پیروزی وی نگ تمام گذاشتند از جمله بی بی سی فارسی با دعوت از وی سعی نمود وی را فردی حامی حقوق زنان که در خارج کشور به موفقیت های بی نظیری دست یافته معرفی نماید.

اما بعد از پخش این مصاحبه دریا صفایی با انتشار بیانیه ای از سانسور های بی بی سی در برنامه ای که برایش تدارک دیده شده بود به شدت شکایت کرده است.

وی در متنی که منتشر کرده در خصوص این رفتار غیر حرفه ای بی بی سی می نویسد:” پس از پخش یک گزارش سراسر مغرضانه در مورد من در برنامه شصت دقیقه بی‌بی‌سی، یکشنبه ۱۶ ژوئن، که حاوی اشتباهات و دروغ‌های شگفت‌آوری بود و هدفی جز تخریب چهره من نداشت، نامه زیر را به رئیس بخش فارسی بی‌بی‌سی فرستادم که متاسفانه هنوز پاسخی دریافت نکرده‌ام.

وی در متن خود تاکید می کند که گزارش بی بی سی در خصوص وی سراسر دروغ و مغرضانه بوده تا جایی که چهره وی را کاملا مغتوش جلوه داده است. و هم چنین گفته از این رسانه دروغ پراکنی انگلیس شکایت خواهد کرد.

وی در نامه خود به رزیتا لطفی رئیس بی بی سی گفته مصاحبه با این رسانه را در صورتی پذیرفته بودم که این مصاحبه بدون سانسور پخش شود ولی از ۱۵ دقیقه مصاحبه تنها چند ثانیه از آن پخش شده است که ظاهرا در آن هم به جدایی طلب بودن حزب متبوع وی پرداخته شده. دریا صفایی در حالی که ظاهرا از طرف حزب خود مورد فشار قرار گرفته تا از حیثیت اش دفاع کند می گوید که در گزارش بی بی سی آمده که حزب آن. و. آ سابقه استقلال طلبی داشته و خواهان جدایی از بلژیک است در حالی که سردمداران این حزب این سیاست ها را تائید نمی کنند.

وی در نامه خود از طرح ممنوعیت حجاب برای کودکان خردسال در مدارس هم دفاع کرده و در حالی که از این طرحخشونت بر علیه مسلمانان برداشت می شود وی این برداشت و تاکیدبر روی این موضوع در بی بی سی فارسی را رد می کند و می گوید این شبکه درصدد بوده وی را مسبب حملات نژادپرستانه به زنان در هلند و دیگر بخش‌های اروپا نشان دهد.

وی در پایان نامه خود با اشاره به دروغ پردازی بی بی سی فارسی در نشان دادن گرایش جدایی طلبی در حزب متبوع تاکید می کند که گزارش بی‌بی‌سی فارسی غیرحرفه‌ای، جهت‌دار، غیراخلاقی و تنها در راستای ترور شخصیتی وی بوه است.

لازم به یادآوریست که دریا صفایی با این که خود مهاجری از جهان سوم است ولی از سیاست های نژادپرستانه و مهاجر ستیز حزب اش حمایت کرده و عمده تحلیل گران دلیل پیروزی وی را سیاست های نژادپرستانه و جدایی طلبی حزب وی می دانند. البته صفایی در جریان حمله یک تروریست وحشی به نمازگزاران در نیوزلند از تروریست این حادثه حمایت و وی را از اقدامات وحشیانه تبرئه کرده بود.!!!

انتهای پیام/

 

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme