https://telegram.me/empireoflies

اعتراض سلطنت‌طلبان به دنباله‌روی رضا‌‎ پهلوی از منافقین

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اختلافات در میان شورای شازده پهلوی هر روز بیشتر از پیش می‌شود. از یک سال پیش در پی یکه تازی‌های رضا پهلوی در شورای ملی ایرانیان و پس از روی کار آمدن ترامپ بر سر قدرت گرفتنن بیشتر در عرصه اپوزیسیون خارج کشور انتقادها بر وی بیشتر شد.

البته برخی از این انتقادات از طرف طیف میانه‌روی سلطنت‌طلبان بود که اعتقاد داشتند که با ترامپ که در بین آمریکائیان جایگاهی ندارد و از طرفی سیاستمداران جهانی هم‌روی خوش به وی نشان نداده‌اند نباید این قدر گرم گرفت و به وی اعتماد کرد چراکه با این کار در بینن بدنه سلطنت طلب دچار انزوا می‌شویم ولی رضا پهلوی مثل اجدادش به حرف‌های اطرافیان خود گوش نمی‌کند. و همواره در تصمیم‌گیری ها از یک حلقه محدود چند نفره که انتقادات زیادی بر آنها وارد است و حتی اخیراً یکی از آنها ضربه مهلکی بر بدنه سلطنت‌طلبان زده استفادهه می‌کند.

رضا پهلوی برخلاف نظر عمده سلطنت طلبان در اوایل به قدرت رسیدن ترامپ نامه‌ای به وی نوشت و از وی درخواست کرد مردم ایران زمین را بیش از پیش تحریم نماید تا حکومت ایران تسلیم درخواست‌های ظالمانه دولت آمریکا شود.

اقدامات نابخردانه شازده پهلوی به همین جا ختم نشده و در ادامه گاف هایی مثل عدم حمایت از تمامیت ارضی ایران به‌ویژه جزایر سه‌گانه تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی، تمسخر شاهان پهلوی، زیر سوال بردن نظام پادشاهی، حمایت از عناصر و گروه‌های تجزیه‌طلب، عدم حمایت از تحرکات سلطنت‌طلبانه در داخل کشور و معامله با شاهزادگان سعودی در آخرین اقدام از این دست اعمال شاذ اخیراً یکی از نزدیکان رضا ربع خبر داده که وی قرار است با سناتور مک کین که یکی از ضد ایرانی‌ترین سناتورهای مجلس سنای آمریکاست در این کشور دیدار کند و برنامه‌های خود را برای اجرایی شدن تحریم‌ها و مبارزات مسلحانه بر علیه نظام اسلامی را تقدیم وی نماید.

چندی پیش “جان مک‌کین”، سناتور جمهوری‌خواه ایالت آریزونا و رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس سنای آمریکا، با “مریم رجوی”، سرکرده گروهک تروریستی منافقین، در مقر جدید این گروهک در پایتخت آلبانی دیدار و گفتگو کرد.

مک‌کین که سابقه‌ای طولانی در دشمنی با ایران دارد در آن دیدار در یک مداخله جویی آشکار و گستاخانه مدعی شده بود که روزی ایران آزاد خواهد شد و همه ما در آن میدان (اشاره به میدان آزادی) گرد هم جمع می‌شویم!”

سعید احمدی یکی از اعضای کمپین بازگشت شاهزاده چندی پیش در مصاحبه‌ای با یکی از تلویزیون‌های لس‌آنجلسی در سخنانی ضمن حمله به دیگر سلطنت طلبان گفته بود به زودی این دیدار انجام خواهد شد.

جای بسی تعجب است که دشمنان ملت ایران در دشمنی با این ملت روز به روز از یکدیگر در دشمنی کردن سبقت می‌گیرند و جالب‌تر این که سلطنت طلبانی که از دهه پیش همواره منافقین را دشمن ملت و حاکمیت ملی ایران می‌دانند و در دورا رژیم گذشته تبلیغات وسیعی را بر علیه آنها در رسانه‌های خود منتشر می‌کردند و در دهه ۵۰ شمسی تمامی این گروهک را به پای جوخه اعدام بردند امروز خود دنباله‌روی آنها شده‌اند و در دشمنی کردن با ملت ایران قدم در جاپای آنها می‌گذارند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme