https://telegram.me/empireoflies

اعتراض ده‌ها هزار دانش‌آموز آمریکایی به قوانین داشتن اسلحه

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغده‌ها هزار دانش‌آموز پس از قتل عام دبیرستان پارکلند در پایتخت آمریکا و به منظور اصلاح قوانین خرید و مالکیت اسلحه راهپیمایی کردند.

بر اساس اعلام رسانه‌های آمریکایی، حدود ۴۰ روز پیش در پی تیراندازی در دبیرستانی در شهر پارکلند در ایالت فلوریدا، ۲۰ دانش‌آموز کشته شدند.

شبکه ام اس ان بی سی گزارش داد، از ابتدای سال ۲۰۱۸ میلادی ۱۲ بار در مدرارس آمریکا حادثه تیراندازی رخ داده است؛ اگر چه موارد قبلی حوادث پر سروصدایی نبوده‌اند اما تحلیلگران آمریکایی آن را بی‌سابقه توصیف می‌کنند.

دانش‌آموزان و مردم ۸۰۰ شهر دیگر از جمله لندن، سیدنی و توکیو نیز راهپیمایی کرده‌اند و خواستار امنیت دانش‌آموزان در مدارس شده‌اند.

هدف اصلی این تظاهرات نشان دادن خواست جمعی برای ممنوع کردن فروش سلاح‌های جنگی و با خشاب‌های بزرگ و مسلسل‌ مانند است، نظیر آنچه نیکلاس کروز در کشتار دبیرستان مارجوری استونمن از آن استفاده کرد.

دانش‌آموزان این جنبش، شعار خود را «مدرسه امن» و «دیگر بس است» قرار داده‌اند؛ همچنین در اکثر شهرهای آمریکا و حتی پایتخت‌های کشورهای دیگر هم دانش‌آموزان با اعلام همبستگی با این فراخوان برای برگزاری تجمع‌های مشابه برنامه‌ریزی کردند.

انتهای پیام/فارس

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

ده‌ها هزار دانش‌آموز پس از قتل عام دبیرستان پارکلند در پایتخت آمریکا و به منظور اصلاح قوانین خرید و مالکیت اسلحه راهپیمایی کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme