https://telegram.me/empireoflies

اعتراض به بردگی زنان در هالیوود

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در حالی که همواره یهودیان صهیونیست، حضوری پشت پرده و پنهان در هالیوود و مراسم اسکار به عنوان ویترین نمایشی خود داشته‌اند، اما امسال و در هشتادوهشتمین دوره برگزاری این مراسم (که بامداد دوشنبه به وقت تهران در لس‌آنجلس برگزار شد) بطور رسمی صحنه این مراسم را عرصه تاخت‌و‌تاز عوامل و عناصر خود کردند.

در این زمینه برگزار کنند گان این مراسم هم در بخش های جنبی این مراسم از خوانندگان صهیونیسم استفاده کردند.داریوش سجادی تحلیلگر مقیم آمریکا در این زمینه می نویسد:”جشنواره سینمائی «آکادمی اسکار» مطابق معمول با حفظ ظرفیت های تحمیقی اش امسال در حالی برگزار شد که در بخشی از آن مراسم، بصورتی نوآورانه حُضار و بینندگان با یک میان پرده مضحک اما در قالبی اخلاق گرایانه مواجه شدند.
بدون اغراق حضور «لیدی گاگا» خواننده مبتذل آمریکائی بر روی صحنه «اسکار ۸۸» و اجرای ترانه ایشان در مذمت آزار جنسی زنان را «Til it happens to you» می توان و باید مضحک ترین اعتراض کمیک برگزارکنندگان آکادمی اسکار به پدیده آزار جنسی زنان و دفاع از حقوق و امنیت زنان تلقی و محسوب کرد.
ظاهراً هیچ عقل منفصل یا قوه عاقله ای در مدیریت جشنواره اسکار وجود نداشته تا به ایشان گوشزد کند:
مجانین متوهم و مُشبّـَه به دانندگی و فرزانگی!آزار جنسی زنان محصول نگاه جنسیتی به زنان است.هالو آن نسبتاً محترم و پخمگان گرام!

بردگی جنسی
وقتی «هالیوود» خود اصلی ترین و کانونی ترین مرجعیت پمپ نگاه جنسیتی به زن در عرصه سینمای جهانی را یک تنه و همه جانبه عهده داری می کند!وقتی زنان برون داد از هالیوود خود نخستین و اصلی ترین قربانیان نگاه جنسیتی به زن و اشاعه زن در قامت یک «طعمه جنسی» و یک «تمامیت تنانه» به جهان است.
آنک نشاندن یک قلاده «لیدی گاگا» پشت پیانو و خـُنیاگری آن نچندان علیا مخدره در مقام اعتراض به «آزار جنسیتی زنان» در استیج اسکار، توهین به شعور مخاطب و گاو فرض کردن و تحقیر فهم و قوه عاقله انسانی است که نمی خواهد در این جشنواره حماقت «سفیه» محسوب و منسوب و مفروض گرفته شود.
بقول مرحوم نقشینه:البته آنچه که انتها ندارد «حماقت» است!”

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme