https://telegram.me/empireoflies

اعتراضی که برای مجری رادیو اسرائیل گران تمام شد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«کوبی میدان» مجری رادیو ارتش رژیم صهیونیستی در صفحه شخصی خود در ‘فیسبوک’، از اقدامات ارتش رژیم صهیونیستی در مواجهه با تظاهر کنندگان فلسطینی به شدت انتقاد کرده بود.

این انتقادات میدان، جنجال گسترده‌ای به دنبال داشت و موجب اخراج شدن وی از رادیو ارتش رژیم صهیونیستی شد.

روزنامه صهیونیستی ‘هاآرتص‘ نیز در این باره نوشت که ‘شمعون کابیتز‘ مدیر رادیو ارتش اسرائیل دستور داد میدان از کار رادیو اخراج شود.

این روزنامه افزود که هنوز معلوم نیست که میدان به طور موقت یا دائمی از رادیو رژیم صهیونیستی اخراج شده است.

مدیر رادیو ارتش رژیم صهیونیستی در توجیه برکناری میدان گفت که هنوز از واقعیت های حوادث غزه به طور کامل اطلاع ندارد.

در همین حال ‘اویگدور لیبرمن‘ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در باره برکناری مجری یاد شده گفت که اگر او احساس ننگ می کند که یک اسرائیلی است، پس باید رادیو ارتش را ترک کرده و از کار برکنار شود.

راهپیمایی بازگشت که از روز جمعه گذشته به مناسبت ‘روز زمین’ در نوار غزه برگزار شد، موجب دسته بندی بین طرف های منطقه ای و بین المللی در قبال مساله غزه و قضیه پناهندگان فلسطینی شده است.

بسیاری از طرفها، تیراندازی ارتش اشغالگر اسرائیلی با گلوله های واقعی به سمت تظاهر کنندگانی که به طور مسالمت آمیز در این راهپیمایی ها به مناسبت روز زمین در منطقه مرزی غزه شرکت کرده بودند، محکوم کردند.

در تیراندازی نظامیان صهیونیست به سمت راهپیمایان، تاکنون ۱۸ فلسطینی به شهادت رسیده و صدها تن زخمی شدند.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

«کوبی میدان» مجری رادیو ارتش رژیم صهیونیستی که کشتار فلسطینیان توسط نظامیان این رژیم در جریان راهپیمایی بازگشت در نوار مرزی غزه را مورد انتقاد قرار داده بود، از این رادیو اخراج شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme