https://telegram.me/empireoflies

به خاطر اظهار نظر درباره رهبر ایران تحت فشار قرار گرفتم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «تیتزیانا چاواردینی» خبرنگار، انسان‌شناس و فرهنگ‌شناس ایتالیایی که ۱۲ سال در ایران زندگی کرده است چندی پیش در مصاحبه‌ای با مشرق نظر خود را در خصوص نامه دوم رهبر انقلاب به جوانان غرب بیان کرد که این مصاحبه علاوه براینکه بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های داخلی داشت منجر به توهین و فحاشی‌های ضدانقلاب در داخل و به خصوص خارج از ایران نسبت به وی شد. این اتفاق باعث ناراحتی شدید این خبرنگار ایتالیایی شده است تا جایی که وی در خواست کرد تا در مصاحبه‌ای دیگر توضیحاتش را در این خصوص بیان کند.

وی در مصاحبه جدید خود اظهار داشت: گفتن حقیقت در دنیای امروز کار خطرناکی است. در ایتالیا هم همین وضعیت هست. بعضی وقت‌ها اگر بخواهید حقیقت را بگویید، اصلاً مقاله‌هایتان را چاپ نمی‌کنند. این اتفاق برای خود من هم افتاده است. مقالاتی را نوشته‌ام که هیچ روزنامه‌ای حاضر به انتشار آنها نشده است. بنابراین گفتن واقعیت بعضی وقت‌ها هزینه دارد، اما من حاضر هستم این هزینه را بپذیرم، اما تلاش کنم واقعیت را به گوش مردم برسانم، نه دروغ‌هایی را که رسانه‌های غربی می‌خواهند به خورد مردم بدهند.

وی افزود: من طی سال‌هایی که در ایران زندگی می‌کردم، بارها پیش خودم فکر کرده‌ام که اگر انقلاب اسلامی در این کشور رخ نمی‌داد، چه می‌شد و وضعیت مردم الآن چگونه بود. به نظرم پاسخ این سؤال این است که اگر انقلابی رخ نداده بود و رهبری مستقل در ایران شکل نمی‌گرفت، الآن این کشور هم مانند بسیاری از کشورهای دیگر در دنیا، برده کشور دیگری بود. من وقتی ایران را با کشور خودم مقایسه می‌کنم، می‌بینم ایتالیا تحت کنترل کشورهای دیگری است، اما ایران توانسته مستقل خودش را اداره کند.

چاواردینی تصریح کرد: به نظر من، رهبر ایران، رهبری بسیار بزرگ و قدرتمند است. مطمئناً کشورهای غربی و آمریکا هم این قدرت را درک کرده‌اند و برای همین هم هست که خیلی وقت‌ها نمی‌خواهند خبری از ایران مخابره شود، چون می‌دانند که این کشور، بسیار قدرتمند است.

انتهای پیام/کیهان

یک خبرنگار ایتالیایی گفت: تلاش می‌کنم واقعیت را به گوش مردم برسانم نه دروغ‌هایی را که رسانه‌های غربی می‌خواهند به خورد مردم بدهند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme