https://telegram.me/empireoflies

اظهارات «بچه پولدارهای تهران» درباره تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از حذف یک باره تصاویر بچه پولدارهای تهران، اینک مدیر این صفحه توضیحات جالبی در خصوص تصاویر خود ارائه کرد.

این صفحه که از چندی پیش مورد توجه رسانه های داخلی خارجی و واکنش های متعدد شده، پس از حذف تصاویر تغییر رویه داده و بسیار محتاطانه عمل می کند که این مهم از توضیحات جدید منتشره توسط مسئول صفحه کاملا مشخص است.

مسئول این صفحه درباره تصاویر منتشره در این صفحه و انگیزه راه اندازان صفحه گفته است: «ما دید دنیا به کشور خود را تغییر داده ایم. مردم دیگر برای حمل و نقل از شتر استفاده نمی کنند اما هستند کسانی که از اسب های ایتالیایی و آلمانی برای پیاده روی استفاده کنند.

توضیحات جدید و جالب «بچه پولدارهای تهران»

ما هیچ نیت سویی نداریم و مخالف اعتقادات هیج کس نیستیم. ما نقاط مرفه و مجلل تهران را به شما نمایش میدهیم.

ما کشورمان را دوست داریم و مثل هر کشور دیگری هم افراد ثروتمند و هم کمتر ثروتمند( کمتر خوش شانس) داریم.

برخی افراد ثروتمند در ایران نسلهاست که از خانواده های ثروتمند هستند. دیگر افراد ثروتمند نیز با کار و سختی فراوان ثروت خود را بدست آورده اند.

روش زندگی شما انتخاب شده است شما انتخاب می کنید که چگونه میخواهید زندگی کنید.»

این صفحه در پایان با اشاره به برخی تصاویر خاص بچه پولدارها آموره است: « بعضی از عکسهای گرفته شده از ایران، توسط تهرانی های خارج از ایران گرفته شده است. تصاویر گرفته شده در ایران تهیه نشده است و تمام افراد این تیم به قوانین کشور احترام می گذارند.»

انتهای پیام/عصر خبر

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme