https://telegram.me/empireoflies

اطلاعات تازه «مجتهد» درباره تلفات ارتجاع عرب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بیش از ۵ ماه از حمله ائتلاف کشورهای مرتجع عرب به سرکردگی رژیم آل‌سعود به مردم بی‌دفاع یمن گذشته است. طی حملاتی که در ماه‌های اخیر به حمایت مستقیم و غیرمستقیم دولت‌های استکباری انجام شده، هزاران نفر از زنان، مردان و کودکان بیگناه یمنی به‌شهادت رسیده‌اند.

با وجود جنایت‌های مکرر نیروهای وابسته به غرب در یمن، اما رسانه‌های بیگانه با سانسور جنایات و نقض مکرر حقوق‌بشر، به حمایت از کشتار مردم یمن می‌پردازند.

در میان سانسور رسانه‌های جنگ یمن، «مجتهد» افشاگر معروف عربستانی طی توئیت‌های جدید خود اعلام کرده که پادگان ۱۰۷ ائتلاف عربی در استان مارب یمن با بیش از یک فروند موشک توشکا توسط ارتش و کمیته‌های مردمی یمن هدف قرار گرفت و کشته و زخمی‌های آن به بیش از ۱۰۰۰ نفر رسید.

«مجتهد» که به گفته رسانه‌های عربی احتمالاً یکی از شاهزاده‌های ناراضی سعودی است، در صفحه توییتر خود نوشت: “تعداد کامل تلفات حمله اخیر ۱۰۷۰ نفر شامل ۳۰۰ کشته و  ۷۷۰ زخمی از نظامیان امارات، بحرین و عربستان بوده است.

وی همچنین درباره توان موشک‌های توشکا نوشت: “برد این موشک ۷۰ کیلومتر و دارای کلاهک جنگی به وزن ۶۰۰ کیلوگرم با قدرت انفجاری بسیار شدید است که ضریب خطای آن ۱۵۰ متر می‌باشد.”

به گفته مجتهد، انصارالله همچنین دارای ۳۰ فروند موشک بالستیکی از نوع موسودان بی‌ام ۲۵ ساخت کره شمالی است که برد آن به ۴هزار کیلومتر می‌رسد.

این شاهزاده ناراضی سعودی توضیح داد که وزن موشک موسودان به ۱۲ تن، طول ۱۲متر، قطر یک و نیم متر ، وزن کلاهک آن ۱۵۰۰ کیلوگرم با قدرت انفجاری بسیار شدید و ضریب خطای ۵۰۰ متر است.

به نوشته این افشاگر سعودی، انصارالله یمن تا زمان حاضر فقط به خاطر پیامدهای خطرناک از آن استفاده نکرده و شلیک موسودان را آخرین راهکار می‌داند.  مجتهد می‌نویسد که آمریکایی‌ها به عربستان پیام داده‌اند که بر اساس ارزیابی آنان، موشک‌های موسودان در حمله‌های هوایی منهدم نشده و مکان استقرار آن مشخص نیست.

رژیم آل‌سعود با همراهی ۹ کشور عربی و تایید آمریکا و رژیم صهیونیستی از ۶ فروردین ماه امسال حملات هوایی گسترده‌ای به شهرها و مناطق مسکونی یمن آغاز کرد که تاکنون موجب قتل عام هزاران تن از شهروندان و تخریب وسیع زیرساخت های این کشور شده است.

بهانه عربستان برای شروع این حمله حمایت از «عبدربه منصور هادی» رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن و تلاش برای بازگردان او به قدرت بوده است. عمان تنها کشور عضو شورای همکاری خلیج فارس است که در ائتلاف تجاوز به یمن شرکت نکرد.

انتهای پیام/

بیش از ۵ ماه از حمله ائتلاف کشورهای مرتجع عرب به سرکردگی رژیم آل‌سعود به مردم بی‌دفاع یمن گذشته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.15 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme