https://telegram.me/empireoflies

اطرافیان ربع پهلوی “خاله‌زنک” هستند!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بی‌توجهی ایرانیان داخل و خارج‌نشین به اپوزیسیون متواری سبب شده تا آنها برای گذران زندگی به روی هر کسی دست دراز کنند.

برخی از عناصر درجه دوم و سوم اپوزیسیون که مانند اپوزیسیون اصلی دستورات دستگاه‌های جاسوسی غربی را برآورده نکرده و از حمایت‌های دلاری آنها برخوردار نمی‌شوند، برای تامین هزینه‌های بالای زندگی در کشورهای اروپایی و آمریکایی، دست به روی هر کسی دراز می‌کنند.

«امید شریفی دانا» یکی از این اپوزیسیون درجه چندم است که البته در بین سلطنت‌طلب‌ها از چهره‌های اصلی به‌شمار می‌رود و حتی برخی از چهره‌های اپوزیسیون، او را جایگزین مناسبی برای «ربع پهلوی» که در ماه‌های اخیر با بی‌توجهی بسیاری از سلطنت‌طلبان مواجه شده، می‌دانند.

با این حال «امید شریفی دانا» که در روزهای اخیر همچون یک گدا با کمک چند دلاری یکی از عناصر کهنسال اپوزیسیون به وجد آمده، در صفحه فیسبوکش نوشت: “برخی زمانها از بزرگ‌منشی برخی افراد در این روزگار بی‌وفا، شوک زده می‌شوم … حتما بخاطر دارید همین یک ماه پیش جناب ساسان کمالی مجری کهنه‌کار و با سابقه کشورمان بابت دعوت از من کمترین در تلویزیون اندیشه متحمل چه فشارهایی شد، اما ایشان پای حقیقت ایستادند و خم به ابرو نیاوردند… چند روز پیش در کمال ناباوری دیدم جناب کمالی مبلغی برای کمک به حساب پی‌پال ما ریختند که بسیار شرمنده بزرگواری و منش والای ایشان شدم و اشک شوق در چشمانم جمع شد که هنوز هستند بزرگانی که تحت تاثیر پروپاگاندای عده‌ای خاله زنک قرار نگیرند…

اشاره «امید دانا» به یکی از برنامه‌های تلویزیون سلطنت‌طلب «اندیشه» به‌نام «سلامی دیگر» در ماه گذشته است که پس از حضور وی در این برنامه، اطرافیان «ربع پهلوی» بخصوص «رضا پیرزاده» و «نازیلا گلستان» فشارهای بسیاری به عوامل این تلویزیون وارد کرده و آنها را به‌دلیل دعوت از «امید دانا» مجبور به معذرت‌خواهی کردند.

«امید دانا» در صفحه فیسبوک خود بدون آوردن نام «رضا پیرزاده» و «نازیلا گلستان» از مشاوران و دستیاران اصلی «ربع پهلوی»، آنها را “خاله‌زنک” خطاب می‌کند. «امید دانا» چندی پیش نیز تیم اطراف «ربع پهلوی» را به فساد متهم کرده بود.

گفتنی است، این نخستین‌بار نیست که شاهد درگیری لفظی و رسانه‌ای چهره‌های شاخص جریان سلطنت‌طلب خارج‌نشین هستیم و پس از گذشت ۳۷ سال از سرنگونی رژیم پهلوی، هنوز این گونه از اپوزیسیون فراری، قادر به رفع مشکلات فی‌مابین نیستند و بر سر قدرتی مجازی در ایران با یکدیگر درگیر می‌شوند.

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

انتهای پیام/

بی‌توجهی ایرانیان داخل و خارج‌نشین به اپوزیسیون متواری سبب شده تا آنها برای گذران زندگی به روی هر کسی دست دراز کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme