https://telegram.me/empireoflies

اشک کاسبان حقوق‌بشری برای منافقین

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی، عناصر گروهک تروریستی منافقین جنایات بسیاری انجام داده و در طول این سالها بیش از ۱۷۰۰۰ زن و مرد و کودک بیگناه ایرانی توسط این گروهک به شهادت رسیده‌اند. 

جنایت منافقین به‌حدی بود که تنها در یکی از روزهای دهه ۶۰ شمسی، ۲۱۱ بمب در شهرهای مختلف ایران منفجر کردند و هزاران انسان بیگناه را تنها به‌سبب ظاهری مذهبی ترور نمودند.

در حالی که این روزها حتی بسیاری از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین به‌سبب سابقه بسیار سیاه گروهک منافقین نزد ملت ایران، هرچه بیشتر سعی می‌کنند خود را از آنها دور نشان دهند، اما برخی از عناصر به‌ظاهر مدعی حمایت از حقوق‌بشر در داخل ایران از این تروریست‌ها و اطرافیانشان حمایت می‌کنند.

چند روز پیش بود که خبر مرگ حامی و مادر یکی از اعضای گروهک تروریستی منافقین در رسانه‌های این گروهک منتشر شد، مدتی نگذشت که برخی از کاسبان حقوق‌بشری مانند «نسرین ستوده»، «محمد نوری‌زاد» و «محمد ملکی» و … حتی زودتر از «مریم رجوی» پیام تسلیت فرستادند و در مراسم تشییع و ترحیم این حامی فرقه رجوی شرکت کردند.

در این مراسم «محمد ملکی» که این‌روزها یار غار «محمد نوری‌زاد» (انقلابی‌نمای سابق و اپوزیسیون امروز شده)، بدون اشاره به جنایات عناصر فرقه رجوی، مادر عضو گروهک تروریستی منافقین را “زینب زمان” نامید و جمهوری‌اسلامی را “شمر” خطاب کرد! این اپوزیسیون سالخورده همچنین منافقین حاضر در کمپ لیبرتی را “آزاده” نامید و از آنها حمایت کرد!

چند هفته پیش هم در تهران روبروی زندان اوین، همین افراد به‌ظاهر مدافع حقوق‌بشر به حمایت از کشته‌های گروهک تروریستی منافقین پرداختند. در آن تجمع هم که افرادی مانند «محمد نوری‌زاد»، «نسرین ستوده» و «محمد ملکی» حضور داشتند، عناصر گروهک تروریستی منافقین افرادی “بیگناه” و “بی‌سلاح” و “مظلوم” معرفی شدند!

این مدعیان حمایت از حقوق‌بشر، همان‌هایی هستند که در سالهای اخیر بارها از اعضای فرقه ضاله بهاییت حمایت کرده و با اعدام متجاوزان به‌عنف و قاچاق‌چیان مواد مخدر در ایران مخالفت می‌کنند. به‌نظر می‌رسد باید دستگاه‌های ذی‌ربط از سوءاستفاده اینگونه افرادی از آزادی موجود در کشور برای حمایت از تروریستهایی که دستانشان به خون ملت ایران آغشته است، برخورد جدی نمایند.

انتهای پیام/

در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی، گروهک تروریستی منافقین جنایات بسیاری انجام داده و در طول این سالها بیش از ۱۷۰۰۰ زن و مرد و کودک بیگناه ایرانی توسط این گروهک به شهادت رسیده‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme