https://telegram.me/empireoflies

اشک «رادیو فردا» برای اعدامی‌های منافقین در سال ۶۷

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای اخیر پس از انتشار فایل صوتی یکی از سخنرانی‌های «حسینعلی منتظری» در سال ۱۳۶۷ درباره اعدام برخی از اعضای گروهک تروریستی منافقین، رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه به‌طور هماهنگ و همسو به پوشش این خبر این سخنرانی تازه منتشر شده پرداخته و درباره آن تحلیل‌های متفاوتی ارائه داده‌اند.

انتشار فایل صوتی مذکور در این برهه زمانی از سوی وبسایت منتصب به منتظری و تبلیغ آن توسط رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، آنهم در شرایطی که رسانه‌های بیگانه به شیوه‌های مختلف در پی حمایت و تبلیغ برای گروهک تروریستی منافقین و تطهیر این گروهک جنایتکار هستند، چندان هم عجیب نیست.

در این میان، «رادیو فردا» وابسته به سرویس جاسوسی آمریکا، همچون دیگر رسانه‌های وابسته به غرب، با پرداختن به حوادث مربوط به ۲۸ سال پیش، تلاش کرد  منتظری را خیرخواه جمهوری اسلامی نشان دهد و امام خمینی(ره) را متهم به “خونریزی” و “جنایتکاری” کند و اینگونه کینه خود به امام امت را نشان دهد.

ماجرا اعدام‌های سال ۶۷ از این قرار بود که پس از خیانت منافقین در عملیات مرصاد (فروغ جاویدان)، بسیاری از زندانیان این گروهک تروریستی که در زندان‌های ایران قرار داشتند، با توهم فتح تهران توسط منافقین، در کمال وقاحت در زندان‌ها به خوشحالی و خرابیکاری دست زدند و پیشاپیش سقوط جمهوری‌اسلامی را جشن گرفتند.

بر اساس خاطرات یکی از زنان مبارز شهر اسلام‌اباد غرب در استان کردستان که در زمان حمله منافقین در منطقه حضور داشت، عناصر منافقین در اسلام‌آباد غرب روی زنان حامله شرط‌بندی می‌کردند  و سپس شکم آن زن را پاره می‌کردند، نوزادش را بیرون می‌آوردند تا ببینند پسر است یا دختر.

امام خمینی(ره) هم در حکمی ضمن تاکید بر عدم اعدام افرادی از منافقین که از موضع گذشته خود و محاربه با نظام اسلامی بازگشته‌اند، اعلام کردند: “… از آنجا که منافقین خائن به هیچ وجه به اسلام معتقد نبوده و هر چه می‌گویند از روی حیله و نفاق آنهاست و به اقرار سران آنها از اسلام ارتداد پیدا کرده‌اند، با توجه به محارب بودن آنها و جنگ کلاسیک آنها در شمال و غرب و جنوب کشور با همکاری‌های حزب بعث عراق و نیز جاسوسی آنها برای صدام علیه ملت مسلمان ما و با توجه به ارتباط آنان با استکبار جهانی و ضربات ناجوانمردانهٔ آنان از ابتدای تشکیل نظام جمهوری اسلامی تاکنون، کسانی که در زندان‌های سراسر کشور بر سر موضع نفاق خود پافشاری کرده و می‌کنند، محارب و محکوم به اعدام می‌باشند …”

قابل ذکر است که بسیاری از عناصر گروهک تروریستی منافقین که در سال ۶۷ اعدام شدند، از افرادی بودند که به‌سبب نقش در اقدامات تروریستی و کشتن مردم بیگناه و یا خیانت در زمان جنگ به اعدام یا زندان‌های طولانی مدت محکوم شده بودند و زنده ماندن آنها تا همان زمان هم از سر رافت و بخشش جمهوری‌اسلامی بود.

این رسانه آمریکایی حمایت منتظری از باند «سید مهدی هاشمی» که عامل جنایات و قتل‌های بسیار بوده را هم نادیده گرفت و اعدام منافقینی که دستشان به خون بیش از ۱۷۰۰۰ زن و مرد و کودک ایرانی آلوده است را محکوم کرد.

پیکر مطهر یک هموطن که بدست منافقین شکنجه، سوزانده و شهید شد. گوشه‌ای از جنایات کسانی که منتظری در فایل صوتی که اخیراً منتشر شده از آنها حمایت می‌کرد!

حسینعلی منتظری که به اذعان پسر شهیدش «محمد منتظری»، بیتش به جولانگاه منافقین و لیبرال‌ها و در کل دشمنان و مخالفان جمهوری‌اسلامی تبدیل شده بود و آنها هم از بلاهت و ساده‌لوحی او استفاده می‌کردند، در بخش‌هایی از سخنان خود که توسط «رادیو فردا» منتشر شده، گفته بود: “… به نظر من بزرگترین جنایتی که از اول انقلاب تا حالا در جمهوری اسلامی شده است و در تاریخ ما را محکوم می کنند، این کاری است که به دست شما چهره‌های خوب و متدین در دستگاه قضایی انجام شده است. و شما را در آینده جزء جنایتکاران تاریخ می‌نویسند …”

«رادیو فردا» با تمسک به این موضوع سعی می‌کند نشان دهد که تنها علت طرد منتظری از سوی امام خمینی(ره) همین اختلاف نظر و انتقادات منتظری بوده است. اما با توجه به سخنان امام خمینی(ره) که زیر آمده است درمی‌یابیم که مسائل زیادی در طرد منتظری و عزل او از منصب قائم‌مقامی رهبری نقش داشته است: “… من به طلاب عزیز هشدار می‌دهم ‌که علاوه بر اینکه باید مواظب القائات روحانی‌نماها و مقدس‌مآب‌ها باشند، ‌از تجربه تلخ روی کار آمدن انقلا‌بی‌نماها و به ظاهر عقلای قوم ‌که هرگز با اصول و اهداف روحانیت آشتی نکرده‌اند عبرت بگیرند ‌که مبادا گذشته تفکر و خیانت آنان فراموش و دلسوزی‌های بی‌مورد و ساده‌اندیشی‌ها سبب مراجعت آنان به پستهای کلیدی و سرنوشت‌ساز نظام شود.

من امروز بعد ‌از ده سال ‌از پیروزی انقلاب اسلا‌می همچون گذشته اعتراف می‌کنم ‌که بعضی تصمیمات اول انقلاب در سپردن پست‌ها و امور مهمه کشور به گروهی ‌که عقیده خالص و واقعی به اسلام ناب محمدی نداشته‌اند، اشتباهی بوده ‌است ‌که تلخی آثار آن به راحتی ‌از میان نمی‌رود، گرچه در آن موقع ‌هم من شخصاً مایل به روی کار آمدن آنان نبودم ولی با صلاحدید و تأیید دوستان قبول نمودم و الآن ‌هم سخت معتقدم ‌که آنان به چیزی کمتر ‌از انحراف انقلاب ‌از تمامی اصولش و هر حرکت به سوی آمریکای جهان‌خوار قناعت نمی‌کنند، در حالی ‌که در کارهای دیگر نیز جز حرف و ادعا هنری ندارند. امروز هیچ تأسفی نمی‌خوریم ‌که آنان در کنار ما نیستند چرا ‌که ‌از اول ‌هم نبوده‌اند. انقلاب به هیچ گروهی بدهکاری ندارد و ما هنوز ‌هم چوب اعتمادهای فراوان خود را به گروه‌ها و لیبرال‌ها می‌خوریم، آغوش کشور و انقلاب همیشه برای پذیرفتن همه کسانی ‌که قصد خدمت و آهنگ مراجعت داشته و دارند گشوده ‌است، ولی نه به قیمت طلبکاری آنان ‌از همه اصول، ‌که چرا مرگ بر آمریکا گفتید! چرا جنگ کردید! چرا نسبت به منافقین و ضد انقلابیون حکم خدا را جاری می‌کنید؟ چرا شعار نه شرقی و نه غربی داده‌اید؟ چرا لا‌نه جاسوسی را اشغال کرده‌ایم و صدها چرای دیگر … ما باید مدافع افرادی باشیم ‌که منافقین سرهاشان را در مقابل زنان و فرزندانشان در سر سفره افطار گوش تا گوش بریدند. ما باید دشمن سرسخت کسانی باشیم ‌که پرونده‌های همکاری آنان با آمریکا ‌از لا‌نه جاسوسی بیرون آمد. ما باید تمام عشقمان به خدا باشد نه تاریخ. کسانی ‌که ‌از منافقین و لیبرال‌ها دفاع می‌کنند، پیش ملت عزیز و شهید داده ما راهی ندارند. اگر ایادی بیگانه و ناآگاهان گول خورده ‌که بدون توجه بلندگوی دیگران شده‌اند، ‌از ‌این حرکات دست برندارند، ‌مردم ما آنها را بدون هیچ گونه گذشتی طرد خواهند کرد …”

 

منابع:
۱- فارس‌نیوز
۲- رادیو دیروز
۳- مشرق‌نیوز

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای اخیر پس از انتشار فایل صوتی یکی از سخنرانی‌های «حسینعلی منتظری» در سال ۱۳۶۷ درباره اعدام برخی از اعضای گروهک تروریستی منافقین، رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه به‌طور هماهنگ و همسو به پوشش این خبر این سخنرانی تازه منتشر شده پرداخته و درباره آن تحلیل‌های متفاوتی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme