https://telegram.me/empireoflies

اشک دلالان حقوق‌بشر برای اعدام چند تروریست!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای اخیر که تعدادی از عناصر تروریستی تکفیری و یک جاسوس اعدام شده در کشورمان اعدام شدند، رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به دولت‌های غربی جار و جنجال زیادی بپا انداخته و حتی پای سازمان‌های حقوق‌بشری را به میان کشیدند و اعدام چند تروریست و خائن را محکوم کردند!

در این میان، برخی از مدعیان دفاع از حقوق بشر، یا به عبارت بهتر «دلالان حقوق‌بشری» نیز از اعدام چند تروریست تکفیری که ده‌ها نفر از شهروندان ایرانی که کشته و مجروح کردند، به شدت عصبانی و ناراحت شدند.

این کاسبان حقوق‌بشری که خود را حامی حقوق‌بشر می‌دانند، بدون توجه به حقوق افرادی که خونشان به ناحق ریخته شده، می‌گویند که تروریست‌های تکفیری به‌ ناحق اعدام شده‌اند!

یکی از اینگونه افراد، «فریبا داوودی مهاجر» است که چند سال پیش از کشور گریخت و در یک برنامه زنده کشف حجاب کرد. بعدها مشخص شد که وی در قبال کشف حجاب در یک برنامه زنده، مبالغی پول از رسانه دولتی آمریکا دریافت کرده است. با این سابقه، داوودی مهاجر که اکنون در اروپا روزگار می‌گذراند، در پی اعدام چند تروریست تکفیری در ایران در صفحه فیسبوکش نوشت: “حرف‌های دیگری از شهرام احمدی را منتشر می‌‌کنیم چون دیگر هیچ داروغه و پاسبانی نمی‌‌تواند در انفرادی حبس‌اش کند. تو رو خدا منتشر کنید. این جوان بیگناه را اعدام کردند. اگر هر کدام ما یک خبرنگار باشیم و اندکی مفید لااقل آبروی رفته جمهوری اسلامی می‌رود.”

«فریبا داوودی مهاجر» حتی پس از اعدام «شهرام امیری» جاسوس هسته‌ای بدون اذعان مقامات آمریکا به همکاری این جاسوس با سازمان جاسوسی آمریکا، به حمایت از او پرداخت و گفت: “جمهوری اسلامی یک دانشمند هسته‌ای را ناعادلانه اعدام کرد(!!)”

تصویر از صفحه فیسبوک «فریبا داوودی مهاجر»

یکی دیگر از این افراد «ژیلا بنی یعقوب» بود. وی که در جریان فتنه ۸۸ بازداشت شده بود و به دلیل اقدام علیه امنیت ملی به زندان محکوم شده بود، ضمن محکوم کردن چند اعدام تروریست و جاسوس، تروریست‌های تکفیری را “زندانیان اهل سنت” خطاب کرد و نوشت: “نه به اعدام. چه شهرام امیری باشد، چه زندانیان اهل سنت، چه… اگر با اعدام مخالفیم چه فرقی می کند، آن کس که اعدام شده کی بوده و چه کرده؟”

تصویر از صفحه فیسبوک «ژیلا بنی یهقوب»

«نسرین ستوده» یکی دیگر از دلالان حقوق‌بشری بود که بدون اشاره به افراد بیگناهی که توسط تروریست‌ها در سالهای اخیر کشته شده‌اند، نوشت: “خبر اعدام دسته جمعی هموطنان کرد موجی از حیرت و تاسف در میان ایرانیان ایجاد کرد. نحوه ی خبر رسانی اجرای حکم به خانواده های اعدام شدگان نیز حکایت از تلاش سازماندهی شده برای ایجادحداکثر رعب و وحشت دارد. قطع تلفن خانواده اعدام شدگان و عدم دسترسی به آن ها نیزحکایت از شرایط دشواری دارد که آن ها در چنین روزهای سختی تحمل می کنند.”

این کاسب حقوق‌بشری که وقت خود را صرف حمایت از تروریست‌ها و قاتلان در دادگاه‌ها می‌کند، مانند دیگر گروه‌ها و عناصر ضدانقلاب، با هدف تحریک قومیتی، تروریست‌های اعدام شدن را “کُردهای بیگناه” نامید!!

تصویر از صفحه فیسبوک «نسرین ستوده»

اما وقیحانه‌ترین واکنش مربوط به «شیرین عبادی» بود. این پیرزنِ کاسب حقوق‌بشر که پس از انتشار خبر اعدام چند تروریست و جاسوس، با محکوم کردن اعدام این مجرمین، به سوی بیگانگان دست دراز کرد و از آنها خواست به جمهوری‌اسلامی فشار بیاورند.

عبادی که تحت حمایت کامل دولت‌های متخاصم ملت ایران است، از نهادهای غربی بخصوص اتحادیه اروپا خواسته تا برای لغو قانون اعدام در ایران، مقامات جمهوری‌اسلامی را تحت فشار قرار دهند و حتی از ابزار  تحریم استفاده کنند!

این دلالان حقوق بشر همنوا با شبکه‌های ماهواره‌ای وهابی و تکفیری، در حالی برای اعدام چند تروریست تکفیری که حتی به محیط بانان هم رحم نکرده و تعداد زیادی از مردم بیگناه را به شهادت رساندند، عزادار هستند که در زمان انجام جنایات این تروریست‌ها نه تنها اقدامات آنها در کشتار زنان و مردان و کودکان بیگناه و بخصوص علمای اهل‌سنت کردستان را محکوم نکردند، بلکه همچون کبک سر خود را در برف نمودند، تا ثابت شود، این گونه از موجودات تنها زمانی به سخن می‌آیند که منافعی برای آنها داشته باشد و حساب بانکی‌شان شارژ شود …

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای اخیر که تعدادی از عناصر تروریستی تکفیری و یک جاسوس اعدام شده در کشورمان اعدام شدند، رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به دولت‌های غربی جار و جنجال زیادی بپا انداخته و حتی پای سازمان‌های حقوق‌بشری را به میان کشیدند و اعدام چند تروریست و خائن را محکوم …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme