https://telegram.me/empireoflies

اشک تمساح مجری کلاه‌بردار لس‌آنجلسی + عکس

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:» آرین وطن‌خواه» از جمله مدیران تلویزیون‌های لس‌آنجلسی است که با ایجاد تلویزیون «ایران آریایی»، مانند «شهرام همایون» مدیر تلویزیون لس‌آنجلسی «کانال یک»، کاسبی بزرگی برای سرکیسه‌کردن دیگر سلطنت‌طلبان فراری بخصوص بازماندگان کهنسال درباره پهلوی، ایجاد کرده است.

«آرین وطن‌خواه» که یکی از تندروترین و ضداسلامی‌ترین عناصر تلویزیون‌های لس‌آنجلسی است، این روزها به مانند یک گدای واقعی از مخاطبین تلویزیون خود می‌خواهد که دلارهایشان را به سوی او سرازیر کنند.

گویا پس از شکایت «دخی عبدی» مجری سابق شبکه «ایران آرایایی» از «آرین وطن‌خواه» مدیر این شبکه، باز هم سر و کله وطن‌خواه به دادگاه‌های آمریکا باز شده است.

ماجرا از آنجا آغاز شده که «آرین وطن‌خواه» پس از تماس با پیرمرد و پیرزنی که هر ساله از این شبکه تقویم‌های منقش به پرچم پهلوی می‌خرند، متوجه می‌شود که آنها در منزلشان اشیاء عتیقه گران‌بهایی دارند.

وطن‌خواه که به دلیل کلاهبرداری چندین پرونده در دادگاه و مقدار زیادی بدهکاری دارد، تعلل را جایز ندانست و به منزل پیرمرد و پیرزن رفت و پس از ارزیابی کلیه اشیاء، به بهانه دلالی، چند شی عتیقه‌ی بسیار گران را از منزل آنها می‌برد تا برایشان بفروشد.

چندی بعد هنگامی که فرزندان این پیرمرد و پیرزن به خانه پدر و مادرشان مراجعه می‌کنند و در جریان این کلاهبرداری وطن‌خواه قرار می‌گیرند، ابتدا به شبکه «ایران آریایی» تلفن می‌زنند و از مدیر این شبکه می‌خواهند تا بدون جنجال اشیا آنها را بازگرداند، اما «آرین وطن‌خواه» مدعی می‌شود که پیرمرد و پیرزن این اشیاء را به عنوان کمک به شبکه اهدا کرده‌اند!

فرزندان این زوج پیر هنگامی که می‌بینند اشیاء عتیقه توسط وطن‌خواه به فروش رسیده، با وکیل به دادگاه مراجعه می‌کنند و دادگاه در نهایت به دلیل کلاهبرداری‌های مشابه «آرین وطن‌خواه» وی را به پرداخت ۱۷۰ هزار دلار محکوم می‌کند. وطن‌خواه هم که اکنون با وثیقه آزاد است، چند روز پیش در شبکه‌اش ادعا می‌کند که به دلیل توطئه‌های جمهوری اسلامی با مشکل مواجه شده و از بینندگان ساده‌لوح خود درخواست دلار می‌کند.

این مدیر تلویزیون سلطنت‌طلب حتی برای تحت تاثیر قرار دادن مخاطبین ساده خود، با مظلوم‌نمایی اشک تمساح ریخت و گفت: “… شما اجازه نمی‌دهید این تلویزیون تعطیل بشه …!”

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:» آرین وطن‌خواه» از جمله مدیران تلویزیون‌های لس‌آنجلسی است که با ایجاد تلویزیون «ایران آریایی»، مانند «شهرام همایون» مدیر تلویزیون لس‌آنجلسی «کانال یک»، کاسبی بزرگی برای سرکیسه‌کردن دیگر سلطنت‌طلبان فراری بخصوص بازماندگان کهنسال درباره پهلوی، ایجاد کرده است. «آرین وطن‌خواه» که یکی از تندروترین و …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme