https://telegram.me/empireoflies

اشک تمساح علی‎نژاد برای کودکان اوتیسم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: معصی (مسیح) علی‌نژاد ضدانقلاب خارج‌نشین و مدیر کمپین ضدفرهنگی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» که در سال های اخیر مبالغ فراوانی را از دولت آمریکا برای مبارزه بر علیه حجاب اسلامی گرفته است در چند ماه اخیر با انتقادات فراوانی از طرف هم کیشان خود در خارج کشور مواجه شده که البته به همه این انتقادات با بی اعتنایی برخورد کرده.

چند روز پیش وی در اینستاگرام خود ویدئویی را از یک دوربین مداربسته منتشر کرد که ظاهرا از یک مرکز نگهداری کودکان اوتیسم ضبط شده بود. در این ویدئو دو تن از مربیان با چند نفر از کودکان رفتاری نامناسب داشتند. همین موضوع بهانه ای شد تا علی نژاد فریاد حقوق بشری سر دهد و زمین و زمان را به هم بدوزد که چرا باید با بیماران اوتیسم چنین رفتاری شود و…

البته معاون بهزیستی کشور روز بعد از انتشار این ویدئو پاسخ این خزعبلات علی نژاد را داد و گفت این ویدئو برای اوایل سال گذشته است و با عاملان این موضوع هم برخورد شد و از آن مرکز اخراج شدند.

وی همچنین گفت که رسانه های بیگانه از انتشار چنین تصاویری نیتی سوء دارند و در حالی که در کشور های خودشان جرایمی به مراتب سنگین تر و حتی تجاوز به زندانیان به صراحت اعلام می شود یک موضوع کوچک در یک آسایشگاه کودکان اوتیسم را بهانه ای برای مواجهه با نظام اسلامی قرار می دهند.

البته ناگفته نماند که چند سال پیش وقتی علی نژاد برای زندگی با دوست‌پسرش کامبیز فروهر که چند وقت با وی ارتباط نامشروع داشت و نهایتا با اصرار مادرش به عقد یکدیگر در آمدند یکی از شروط علی نژاد برای شروع زندگی در آمریکا بیرون راندن کودکان همسر جدیداش از خانه و فرستادن آنها به خانه مادرش بود.

ظاهرا کامبیز فروهر در ابتدا با این امر مخالفت کرده بود ولی نهایتا راضی می شود فرزندان خود را که از همسر قبلی اش به جا مانده بود را پس از طلاق همسر اولش به مادرشان واگذار کند تا علی نژاد برای زندگی با وی به آمریکا بیاید. این سرگذشت خفت بار زنیست که هم زمان هم ادعای حقوق بشری و حقوق زنان اش گوش فلک را کر کرده و هم خانواده یا را با هوس بازی های خودش از هم پاشیده.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme