https://telegram.me/empireoflies
در حالیکه چند ده نفر در ماجرای دختران خیابان انقلاب اقدام به کشف حجاب کرده بودند، اما شاپرک شجری زاده به لطف ارتباط های ویژه با مسیح علینژاد خیلی زود به چهره جنجالی در رسانه های معاند تبدیل شد.

اشک تمساح شاپرک شجری‌زاده و نفرت کاربران شبکه‌های اجتماعی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر حالیکه چند ده نفر در ماجرای دختران خیابان انقلاب اقدام به کشف حجاب کرده بودند، اما شاپرک شجری زاده به لطف ارتباط های ویژه با مسیح علینژاد خیلی زود به چهره جنجالی در رسانه های معاند تبدیل شد. تلویزیون بی بی سی فارسی و صدای آمریکا که با مسیح علینژاد در ارتباط هستند به تبلیغ ۲۴ ساعته درباره شاپرک شجری زاده پرداختند، علاوه بر این ماجرای دستگیری و یک هفته بازداشت او نیز به لطف ارتباط های ویژه در شبکه های اجتماعی دست به دست شد تا از او در ذهن مخاطب و البته سیاستمداران غربی قهرمان سازی کنند.

محصول نهایی رسانه های معاند و دست اندرکاران، اکنون از دین فروشی به وطن فروشی رسیده است! او به تازگی ویدئویی در اینستاگرام منتشر کرده که بسیار مورد تنفر کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است. در این ویدئو شاپرک شجری با گریه می گوید: «من در ایستگاه پسرم را بغل کرده بودم و گریه می کردم! یک خانم و آقای خارجی آمدند و گفتند چرا گریه می کنی و من را در آغوش گرفتند و شروع کردن برایم نزد خدا دعا کردن، قشنگ ترین جکلاتی که شما می توانید تصور کنید! این مردمان چقدر با محبت و مهربان هستند و چرا در داخل کشور این همه دعوا و نفرت و بدگویی هست».

برخی از کاربران شبکه های اجتماعی با ابراز تاسف درباره شاپرک شجری زاده، رفتار او را مصداق تحقیر خود و هموطنان دانسته اند؛ بسیاری دیگر اما با انتشار تصاویر و اخبار رسانه های غربی درباره خشونت و اقدامات مجرمانه غربی ها نوشته اند. به عنوان یکی از کاربران شبکه های اجتماعی نوشته است: «ممکنه برای یک تازه وارد واقعا چنین توهمی برای چند ماه پیش بیاد. هرچه بیشتر زبان بفهمی، هرچه بیشتر به  لایه های اجتماعی شون سرک بکشی، کم کم میفهمی که آسمون خدا همه جا یه رنگه»

یکی از کاربران شبکه های اجتماعی درباره انتخاب شاپرک شجری زاده در فهرست صد زن تاثیرگذار سال ۲۰۱۸ در بی بی سی نوشت: «باید به حال شاپرک شجری زاده خندید یا به سرویس جهانی بی‌بی‌سی که ایشان را در فهرست صد زن تاثیر گذار سال ۲۰۱۸ قرار داده است».

انتهای پیام/ما هستیم

در حالیکه چند ده نفر در ماجرای دختران خیابان انقلاب اقدام به کشف حجاب کرده بودند، اما شاپرک شجری زاده به لطف ارتباط های ویژه با مسیح علینژاد خیلی زود به چهره جنجالی در رسانه های معاند تبدیل شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme