https://telegram.me/empireoflies

اشک تمساح شازده تجزیه‌ طلب برای قربانیان آشوبهای اخیر

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روز های اخیر بعد از آشوب هایی که اغتشاشگران و اشرار در برخی از شهرهای ایران به پا کردند و حمایت های مالی و لجستیکی کشورهای غربی و اپوزیسیون در تبعید هم به شدت فعال شده برخی از ورشکستگان سیاسی خارج نشین دست به اقداماتی می زنند تا خود را نگران و دلسوز ملت ایران معرفی نمایند.

این عروسکان خیمه شب بازی های دولتمردان غربی که تمام هست و نیست خود را در گرو وابستگی و سرسپردگی به غربی ها دارند در طول سالیان بعد انقلاب مدام از گروههای تروریستی حمایت کرده و از طریق آنان خون ملت ایران را ریخته اند و به صورت مداوم از تجزیه طلبی و جنگ داخلی دم میزنند ولی برای فریب مردم با خانواده جان باختگان که اتفاقا توسط اشرار مسلح حامی آنها کشته شده اند هم دردی می کنند.

چند روز پیش  منوچهر بختیاری، پدر پویا بختیاری که یکی از کشته‌شدگان اغتشاشات آبان ماه توسط آشوبگران در کرج است در صفحه اینستاگرام خود از تماس تلفنی رضا پهلوی، شاهزاده در تبعید تشکر کرد.
وی در پیج خود نوشته : “با سپاس و امتنان از رضا پهلوی که با تماس و ابراز همدردی ما را سرافراز و دلگرم” کردند. پدر پویا بختیاری در جواب به سوال اینکه آیا پویا از طرفداران رضا پهلوی بوده است، گفت: “پویا به هیچ گروه و حزبی وابستگی نداشت.”

پویا بختیاری، یکشنبه شب ۲۶ آبان، در دومین روز اعتراضات در کرج هدف گلوله اشرار قرار گرفت و قبل از رسیدن به بیمارستان جان سپرد. او مهندس برق و متولد سال ۱۳۷۱ بود.

قتل این جوان توسط اشرار مسلح حکایت روز های انقلاب و کشتار وحشیانه مردم بی دفاع توسط جلادان محمد رضا پهلوی را یاد آوری می کند. نکته جالب این که بر اساس سخنان یکی از ضدانقلاب ساکن اروپا رضا پهلوی سال گذشته در حاشیه کنفرانس ضدانقلاب در دانشگاه جرج واشنگتن با سردسته دو گروهک ترورسیتی کومله و دموکرات کردستان دیدار محرمانه داشته و از آنان خواسته بود که در براندازی مسلحانه حکومت اسلامی به وی کمک کنند و آنها نیز پذیرفته بودند که در این راه با وی همراهی خواهند نمود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme