https://telegram.me/empireoflies

اشک تمساح رسانه‌های بیگانه برای یک دَلال

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: موضوع زندانی شدن «نرگس محمدی» یکی از دلالان حقوق‌بشری، از جمله سوژه‌هایی بوده که در ماه‌های اخیر رسانه‌های وابسته به دولت‌های استکباری با استفاده از آن جمهوری‌اسلامی را به نقض حقوق‌بشر متهم کرده و تبلیغات گسترده ضدایرانی انجام داده‌اند.

«نرگس محمدی» که به‌سبب اقدامات ضدامنیتی و ارتباط با بیگانگان زندانی شده، در سالهای گذشته با تشکیل گروهک غیرقانونی «لگام» (لغو گام به گام قانون اعدام) ضمن مخالفت با حکم صریح اسلامیِ قصاص درباره قاچاق‌چیان بزرگ مواد مخدر، متجاوزان به عنف و جنایتکاران، در صدد بود تا در راستای اهداف شومش، حتی امنیتی شهرهای بزرگ ایران را به خطر بیندازد.

رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که بخصوص پس از فتنه ۸۸ از هر حربه‌ای برای ضربه‌زدن به نظام جمهوری‌اسلامی استفاده کرده‌اند، موضوعی نبوده که بتوانند از طریق آن علیه جمهوری اسلامی اقدام سوئی انجام داده و این کار را نکرده باشند.

آنها اینبار به‌مانند دفعات گذشته، یک مجرم از نوع زن را سوژه قرار داده‌اند و برای مظلوم‌نمایی بیشتر همواره عکس او را به همراه دو فرزندش منتشر می‌کنند تا در مخاطب این حس را ایجاد کنند که این زن بدون گناه بازداشت و زندانی شده است!

رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و عواملشان برای تحت تاثیر قرار دادن و سوءاستفاده از احساسات مخاطبینشان و مظلوم‌نمایی برای «نرگس محمدی» اکثراً تصویر او را به‌همراه فرزندانشان منتشر کردند تا جمهوری‌اسلامی را حکومتی ظالم معرفی کنند که مادری را از فرزندانشان جدا کرده است!!

رسان های بیگانه همواره برای مظلوم نمایی، تصویر «نرگس محمدی» را در کنار فرزندانش قرار میدهند.

یکی از این رسانه‌های معاند «رادیو فردا» است که با استفاده از تیتر “ایران نرگس محمدی را که فرزندانش چشم‌به‌راهش هستند، آزاد کند‎” ، سعی کرد این سرباز جبهه جنگ نرمِ دولت‌های استکباری را فردی بیگناه جلوه دهد.

اما جای سوال است که این تیتر چه ارزش خبری و حقوقی‌ای می‌تواند داشته باشد؟ الا اینکه به دنبال سوءاستفاده از احساسات مخاطب باشد؟ مگر هیچ شورشی و خلافکاری را می‌توان از زیر بوته به سمت مبارزات فراخواند؟! همه افراد خانواده‌هایی دارند و هر زندانی‌ای چشم انتظارهایی دارد که منتظرش هستند، اما داشتن چشم‌انتظار دلیل نمی‌شد تا مجرم یا مجرمانی مجازات نشوند.

«رادیو فردا» که علناً بودجه خود را از دولت آمریکا دریافت می‌کند و زیر نظر دستگاه امنیتی آمریکا فعالیت می‌نماید، در خبر خود نوشت: ” سامانتا پاور، نماینده دائم ایالات متحده در سازمان ملل روز جمعه در بخشی از کمپین آزادی زندانیان سیاسی با انتشار تصویر نرگس محمدی، فعال حقوق بشر زندانی، نوشته است، فرزندان این زندانی سیاسی چشم انتظار بازگشت مادر خود هستند و حکومت ایران می بایست نرگس محمدی را آزاد کرده و او را به خانواده‌اش بازگرداند.”

جالب است که نماینده شیطان بزرگ که دست رژیم مطبوعش به خون ده‌ها میلیون انسان بی‌گناه در سراسر جهان آلوده است، نگران دو کودک «نرگس محمدی» شده است.

این رادیوی آمریکایی برای برانگیختن حس ترحم مخاطبین، در ادامه به نقل از صفحه فیسبوک وزارت امور خارجه آمریکا نوشت: ” … نرگس شدیدا بیمار است و به مراقبتهای ویژه پزشکی نیاز دارد که در زندان از دریافت آنها محروم است. فرزندان دوقلوی کوچک او منتظر بازگشت مادرشان هستند. ایران باید فورا نرگس محمدی را آزاد کرده و او را به خانواده‌اش بازگرداند …”

با همه اشک تمساح‌هایی که رسانه‌های بیگانه و عناصر اپوزیسیون برای «نرگس محمدی» می‌ریزند و او را به دلیل مریض و افلیج بودن، شایسته آزادی می‌دانند، اما یک نفر از خود نمی‌پرسد که چرا «تقی رحمانی» همسر فراری «نرگس محمدی» به وضعیت فرزندانش سرو سامان نمی‌دهد یا انها را پیش خود در اروپا نمی‌برد. گویا کینه و عناد برخی از عناصر اپوزیسیون به قدری با جمهوری‌اسلامی شدید است که در این میان حاضرند فرزندان خود را هم طعمه قرار دهند تا به اهداف شوم خود برسند.

در پایان هم باید از «رادیو فردا» پرسید، در حالی که برای فرزندان «نرگس محمدی» دایه دلسوزتر از مادر شده، چرا در سراسر جنایات متعدد و کشتار هزاران کودک بیگناه در کشورهایی مانند سوریه، عراق و یمن توسط تروریست‌های دست‌پروده دستگاه‌های امنیتی دولت‌های غربی سکوت کرده و لال شده است؟! هرچند که ج.اب این سوال چندان هم سخت نیست …

 

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme