https://telegram.me/empireoflies
اشک تمساح آمریکا

اشک تمساح دیپلمات آمریکایی + فیلم

اختصاصی – به گزارش جبهه مقابله با رسانه‌های غرب، «امپراتوری دروغ»: «وندی شرمن» دیپلمات ارشد آمریکایی در روز پایانی مذاکرات هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران و گروه ۵+۱، با ذکر خاطره‌ای از آخرین جلسه مذاکره ایران و ۵+۱، ادعا کرد سخنان «جان کری» وزیر خارجه آمریکا اشک مذاکره‌کنندگان هسته‌ای را درآورد.

«وندی شرمن» معاون سیاسی وزارت خارجه آمریکا، با بغض و اشک‌هایی تصنعی، با هدف تطهیر وجهه دولت آمریکا، مدعی شد که سخنان «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا در آخرین جلسه سبب تاسر دیگر دیپلمات‌ها شده است.

به گفته شرمن، “سخنان همه وزرای خارجه از جمله «جواد ظریف» بسیار تاثیرگذار بود. آخر از همه نوبت به «جان کری» وزیر خارجه آمریکا می‌رسد. جان کری از جا بلند می‌شود و می‌گوید من وقتی ۲۲ ساله بودم به جنگ رفتم. بعد بغض می‌کند. همه حاضران در جلسه سکوت کرده بودند. «جان کری» با بغض در گلو ادامه می‌دهد من به جنگ رفتم و همان موقع فهمیدم که نمی‌خواهم هرگز به جنگ دیگری بروم.”

وی به‌طور ضمنی ایران را تهدید کرد که در صورت پایبند نبودن به توافق هسته‌ای با حمله نظامی مواجه خواهد شد.

در صورت واقعی بودن این روایت، گریه و بغض از ترس و ناراحتی بابت وقوع جنگ، به‌هیچ وجه به وزیر امور خارجه آمریکا نمی‌آید. زیرا در دوران صدارت «جان کری» بر وزارت امور خارجه آمریکا بود که رژیم صهیونیستی با چراغ سبز دولت آمریکا سال گذشته به مردم بی‌دفاع غزه حمله کرد و هزاران زن و مرد و کودک بی‌گناه را به‌خاک و خون کشید.

همچنین حمایت‌های مستقیم و غیرمستقیم دولت آمریکا در حمله رژیم آل‌سعود به مردم یمن و حمایت پیدا و پنهان آمریکا از گروه‌های مختلف تروریستی منطقه خاورمیانه قابل انکار و فراموش‌شدنی نیست.

آمریکایی‌ها با وجود ژست صلح‌طلبانه، در پایان مذاکرات هسته‌ای اخیر ایران و گروه ۵+۱، دولت و مردم کشورمان را تهدید کردند تا در صورت بی‌توجهی به توافق هسته‌ای و ادامه فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای، با گزینه نظامی با ایران برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/

«وندی شرمن» در روز پایانی مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ۵+۱، با ذکر خاطره‌ای، ادعا کرد سخنان «جان کری» وزیر خارجه آمریکا اشک مذاکره‌کنندگان هسته‌ای را درآورد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies
theme