https://telegram.me/empireoflies

اشک تمساح دشمنان دیروزِ احمدی‌نژاد برای او !!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  «کامبیز حسینی» یکی از عناصر اپوزیسیون است که سال‌هاست در خدمت رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به دشمنان ملت ایران است.

وی که پس از فرار از ایران در سالهای ابتدایی دهه ۸۰ شمسی به آمریکا رفت، زمانی با برنامه «پارازیت» در شبکه «صدای آمریکا»، آنهم در دوران پس از فتنه ۸۸ مورد توجه قرار گرفت، اما پس از اختلاف و اخراج از این شبکه دیگر نتوانست حتی به روزهای اجرای برنامه پارازیت بازگردد و در تمام برنامه‌های بعدی‌اش مانند «پولتیک» و «در ساعت ۵ عصر» ناموفق بود.

«کامبیز حسینی» که در چند ماه اخیر با بیماری سختی دست و پنجه نرم می‌کند، پس از تعطیلی برنامه «در ساعت پنج عصر» در پایان سال میلادی گذشته، در به در دنبال حامی جدید برای تولید برنامه‌ای تازه گذشت و سرانجام توانست به حمایت برخی از عناصر اپوزیسیون از جمله «امیرعباس فخرآور» برنامه‌ای با نام «پارادوکس» را تولید و پخش کند.

اما این برنامه هم به گفته بسیاری از مخاطبین و حامیان حسینی، کپی‌برداری بسیاری ضعیفی از برنامه‌های پیشین او است و هیچ نوآوری و خلاقیتی ندارد. اگر در برنامه‌های گذشته کامبیز، لحظاتی طنز و خنده‌دار وجود داشت، در برنامه جدید او حتی لبخند بر لبان مخاطب نمی‌آید و گویا فقط در پی آن است که دقیقه پر کند و برنامه‌ای تحویل دهد تا دلار بگیرد. برنامه‌ی جدید حسینی آنقدر بی‌محتوا شده که بیش از ۵ دقیقه از وقت ۲۵ دقیقه‌ای این برنامه به موسیقی غربی اختصاص دارد.

کامبیز در جدیدترین قسمت برنامه‌اش که هر هفته بیش از به سیاست‌های دولت جمهوری‌خواه آمریکا نزدیک می‌شود، به انتخابات ریاست جمهوری آتی ایران پرداخت و مانند بسیاری از رسانه‌های بیگانه و ضدانقلاب تلاش کرد «محمود احمدی‌نژاد» یکی از کاندیداهای رد صلاحیت شده و هوادارانش را به ریختن در خیابان‌ها و اغتشاش دعوت کند.

همچنین «مسعود بهنود» یکی از روزنامه‌نگاران فعال در رسانه‌های بیگانه و پدر معنوی بسیاری از آنان هم سعی کرد عملکرد شورای نگهبان قانون اساسی را به چالش بکشد. این افراد که بخصوص پس از انتخابات ریاست جمهوری در سال ۸۸ سایه احمدی‌نژاد را با تیر می‌زدند و به‌شدت مخالف او و سیاست‌هایش بودند، اکنون اشک تمساح می‌ریزند و دایه دلسوزتر از مادر شده‌اند و در حالی که احمدی‌نژاد نبست به رد صلاحیتش واکنشی نشان داده، اما آنها می‌کوشند او و حامیانش را به نافرمانی مدنی و حضور در خیابان‌ها تحریک کنند.

«رضا حقیقت‌نژاد» خبرنگار وبسایت ضدانقلاب «ایران وایر» هم در صفحه توییتر خود پس از مشخص‌شدن رد صلاحیت احمدی‌نژاد آرزو کرد که حامیان او به خیابان‌ها بریزند و مانند سال ۸۸ هر کاندیدا در خیابان وزن سیاسی و تعداد حامیان خود را نشان دهد!

به‌طور قطع افرادی مانند «مسعود بهنود» و «کامبیز حسینی» و «رضا حقیقت‌نژاد» طرفدار افرادی مانند رئیس جمهور سابق کشورمان نیستند، بلکه به دلیل کینه‌ای که از ایران اسلامی دارند، به هر راهی متمسک می‌شوند تا ضربه‌ای به ایران اسلامی و جمهوری اسلامی بزنند و در این راه از تکرار فتنه و اغتشاشاتی مانند سال ۸۸ که منجر به کشته‌شدن ده‌ها انسان بیگناه و ضرر بسیار سنگین به کشورمان شد پرهیز نمی‌کنند.

انتهای پیام/

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  «کامبیز حسینی» یکی از عناصر اپوزیسیون است که سال‌هاست در خدمت رسانه‌های فارسی‌زبان وابسته به دشمنان ملت ایران است. وی که پس از فرار از ایران در سالهای ابتدایی دهه ۸۰ شمسی به آمریکا رفت، زمانی با برنامه «پارازیت» در شبکه «صدای آمریکا»، آنهم در دوران …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme